Чесні новини з усієї України!

Помста за Порошенка? Рябошапка завів кримінальну справу на Романа Трубу

Помста за Порошенка? Рябошапка завів кримінальну справу на Романа Трубу

Генпрокуратура відкрила кримінальну справу проти колишнього директора Державного бюро розслідувань Романа Труби.

Про це заявили в прокуратурі, повідомляє найвірніший соратник Петра Порошенка — нардеп Олексій Гончаренко, котрий повідомляє, що такую інформацію було надано подлеглими Руслана Рябошапки саме на його нардепський  запит.

ЗНАЙ БІЛЬШЕ: https://t.me/znavsi

 

 

За інформацією з ГПУ, справа проти Труби відкрили 13 грудня за статтями «Втручання в діяльність працівників правоохоронних органів» і «Розголошення даних досудового слідства».

«Записи з кабінету Труби, які були оприлюднені, доводять, що екс-керівник відомства неодноразово і цинічно порушувала закон. У цьому випадку просто звільнення з посади недостатньо. Вважаю, що неупереджене розслідування дій Труби та інших фігурантів — це справа честі для правоохоронців», — пише Гончаренко.

«Це прекрасно, а як там поживає підозра самому Петру Олексійовичу, передана Трубою в ГПУ місяця півтора тому, якщо вже пішла така активність? Вдалося розкрити конверт, або загубився?», — коментує новину нардеп від ЗЕ Максим Бужанський.

Вочевидь, натякаючи на те, що Генпрокурор Рябошапка чомусь зовсім не такий швидкий та наполегливий у розслідуванні справ проти Порошенка. Котрі якраз і порушені завдяки професіоналізму та чесності працівників ДБР під керівництвом Романа Труби.

На допити Петро Олексійович перестав ходити вже давно. І його — на відміну від Труби — чомусь до цього взагалі ніхто не примушує…

 

Довідка ЗНАВЦІВ

Як повідомлялося раніше, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба ніби-то звільняє співробітників установи в обхід всіх законних процедур, грубо порушуючи ст. 12 закону про ДБР.

Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрити против нього кримінальне провадження.

Чомусь саме це рішення суду Генпрокуратура і кинулася виконувати в «турбо-режимі».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Руслан Рябошапка цього Різдва відпочивав у Куршавелі.

Не Бакановым единым: Кто еще отдыхал в Куршавеле и где сейчас Вакарчук?

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top