Чесні новини з усієї України!

Олену Зеленську призначили до наглядової ради «Мистецького Арсеналу» разом зі скандальним хедожником

Олену Зеленську призначили до наглядової ради «Мистецького Арсеналу» разом зі скандальним хедожником

Дружина президента України Олена Зеленська стала членом ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

Про це сказано в указі президента України Володимира Зеленського, опублікованому на офіційному сайті глави держави, пише Апостроф.

ЗНАЙ БІЛЬШЕ: https://t.me/znavsi

Згідно з указом, очолив раду міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Секретарем ради залишиться гендиректор держпідприємства Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» Олеся Островська-Люта. До складу ради також увійшли керівник Держуправління справами Сергій Борзов, урядовий уповноважений з питань управління держборгом Юрій Буца, віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба.

«За згодою» членами ради стали ще 12 осіб, серед яких дружина президента Олена Зеленська, радник Зеленського народний депутат з фракції «Слуга народу» Гео Лерос, філософ і письменник Вахтанг Кебуладзе, заступник гендиректора Національного художнього музею Ольга Балашова, вчений-економіст Олександр Пасхавер, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд  та інші.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, підозрюваний у вбивстві Аміни Окуєвої може бути пов’язаний с дружиною Президента через бізнес-зв’язки.

Как гибель Амины Окуевой связана с окружением Владимира Зеленского?

Leave a comment

Top