Чесні новини з усієї України!

Чому радник прем’єра наполягає на знятті для банків обмеження в 10 тисяч га землі? — версія

Чому радник прем’єра наполягає на знятті для банків обмеження в 10 тисяч га землі? — версія

Законопроект про обіг земель сільгосппризначення №2178-10 до другого читання не передбачає обмеження для банків щодо концентрації землі.

Про це на днях заявив Олексій Мушак — радник голови уряду Олексія Гончарука, якого в Україні називають «одним із соросят» за приналежність до структур, що фінансують західними організаціями.

ЗНАЙ БІЛЬШЕ: https://t.me/znavsi

«На банки не поширюватиметься обмеження 10 тис га в одні руки. У нас близько 50 банків готові кредитувати земельні оборудки. Відповідно обмеження в 10 тис грн дозволило б кредитувати покупку тільки на 500 тис га. А це менше 2% ринку», — написав він.

Мушак додав, що в разі вилучення заставної землі у свою власність банк повинен протягом 2 років продати її на електронних торгах. В іншому випадку земля вилучається у банку за спеціальною процедурою.

На думку авторів телеграм-каналу «Соросята», така позиція Мушака зумовлена наміром нової владної команди «провернути земельну аферу» саме за допомогою банківської системи.

«…Через банки соросята і планують продати всю землю. І як вірно помітив Миха Чаплига, саме банки будуть іноземним корпораціям її продавати. Тут ще важливо згадати про тисячі непогашених кредитів, які також банки зможуть «покривати натурою». Тобто землею…» — пишуть «соросята».

 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, законопроект про обіг земель сільгосппризначення №2178-10 до другого читання не передбачає обмеження для банків щодо концентрації землі.

Рынок земли: ограничение 10 тысяч гектаров не будет распространятся на банки – советник премьера

Leave a comment

Top