Чесні новини з усієї України!

Начальника митниці Нефьодова звільнять після виборів — джерела

Начальника митниці Нефьодова звільнять після виборів — джерела

Про те, що Максиму Нефьодову лишилось зовсім небагато на вельмі прибутковій посаді голови української митниці, повідомило сьогодні одразу декілька видань.

Так, політолог Руслан Бортник у коментарі для ГолосUA заявив наступне:

«Новий глава митниці був призначений урядом Гройсмана, і після виборів, він може не втриматися на своїй посаді. По суті, може бути тимчасовим людиною. Що стосується ефективності Нефьодова, то її можна відстежити по системі «Прозорро». Дана система не є бар’єром для корупційних і шахрайських дій в держзакупівлі. Всі навчилися її обходити. Вона не модернізується. По суті, відбулося одноразовий піар, а ефективність Нефьодова сумнівна».

ЗНАЙ БІЛЬШЕ: https://t.me/znavsi

Політолог уточнив, що призначення Нефьодова новим главою митниці в якійсь мірі є грою Гройсмана.

«Це спроба Гройсмана з урахуванням гарного іміджу на Заході, зіграти з ним певну гру. Зокрема сподобається західним партнерам. Дане призначення не позиція Президента Зеленського. Її ми побачимо після парламентських виборів», — резюмував  Бортник.

За твердженням авторів телеграмм-каналу Ze Insider, рішення про звільнення Нефьодова вже прийнято — за підсумками річних нарад в Офісі Президента Зеленського.

До речі, сам Нефьодов, вочевидь, має велику надію втриматись на посаді. Так, сьогодні ж він оприлюднив інформацію про те, що в рамках «перезапуску митниці» звільнено 80% її керівного складу.

«У центральному апараті ми змінили близько 80 відсотків всього керівного складу. Це не тільки заступники і директори департаментів, а й більшість керівників середньої та нижньої ланки», — сказав він.

В цілому, повідомив Нефедов, поміняли 500 старих керівників. Крім того, під час реформи Нової митниці було оновлено близько 40% керівників митних постів.

На фото: Максим Нефьодов і його дружина Яна Калмикова — менеджер з команди Рината Ахметова

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, влада у Харкові вже не належить тільки Кернесу.

Власть в Харькове перестала принадлежать только Кернесу — источник

Leave a comment

Top