Чесні новини з усієї України!

На Київщині з даху будинку зняли неадеквата з 3-річною донечкою (фото)

На Київщині з даху будинку зняли неадеквата з 3-річною донечкою (фото)

8 січня о 02.58 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення, що у місті Бровари по вулиці Степана Бандери на даху двоповерхового будинку перебуває чоловік з дитиною.  

ЗНАЙ БІЛЬШЕ: https://t.me/znavsi

На місце виклику направлено два відділення 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.

 

По прибуттю рятувальниками встановлено, що чоловік 1985 року народження під дією невідомих речовин виліз на дах двоповерхового будинку разом з дитиною 2016 року народження. Зваживши ситуацію,один з рятувальників через горищне вікно будинку піднявся до чоловіка та вмовив його віддати дитину. Чоловік довго вагався та все ж таки згодом погодився, що дівчинці холодно і потрібно її одягнути.

Наступним етапом було рятування горе-батька. Працівник ДСНС по автодрабині піднявся до чоловіка, що перебував в неадекватному стані. Чолов’яга був зляканий та впевнений, що представники поліції в нього почнуть стріляти. Поспілкувавшись, рятувальнику вдалося заспокоїти його та переконати залишити небезпечне місце, повідомляє ДСНС Київщини.

Дівчинку доправлено до лікарні, де її обстежили медики. З чоловіком-самогубцею працюють фахівці-психологи. Як стало відомо, чоловік мав намір вкоротити собі віку, оскільки його дружина нещодавно померла, інформують в поліції Київщини.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на борту літака, що розбився в Ірані літака перебувало 15 українців.

Версия о ракете: На борту разбившегося в Иране самолета находилось 15 украинцев

Top