Чесні новини з усієї України!

Cуд змінив запобіжний захід неповнолітньому підозрюваному у справі щодо вбивства 5-річного Кирила

Cуд змінив запобіжний захід неповнолітньому підозрюваному у справі щодо вбивства 5-річного Кирила

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області змінив запобіжний захід неповнолітньому підозрюваному у справі щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова з нічного домашнього арешту на особисте зобов’язання.

Про це УНН повідомив адвокат одного з підозрюваних Івана Приходька — Віктор Чевгуз.

«Суд продовжив запобіжні заходи всім чотирьом підозрюваним, але неповнолітньому змінили запобіжний захід з нічного домашнього арешту на особисте зобов’язання», — сказав адвокат.

Також, суд пом’якшив запобіжні заходи Дмитру Кривошею та Володимиру Петровцю, давши можливість внести заставу у розмірі 280 тисяч грн.

ЗНАЙ БІЛЬШЕ: https://t.me/znavsi

«Приходьку суд просто продовжив тримання під вартою», — сказав адвокат.

За його словами, справу залишили у Переяслов-Хмельницькому міськрайонному суді Київської області.

Довідка ЗНАВЦІВ

Раніше суд у Переяславі на Київщині задовольнив відвід судді у справі щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова. Також, матеріали справи були направлені до Київського апеляційного суду для визначення підсудності.

Так, 26 грудня під час підготовчого засідання у справі щодо вбивства хлопчика в Переяславі на Київщині захист підозрюваних у вбивстві хлопчика оголосив про відвід судді.

Усім чотирьом фігурантам справи про вбивство Кирила на Київщині оголошено підозри.

Слідство обгрунтовано вважає, що працівник патрульної поліції Іван Приходько здійснив смертельний постріл, від якого загинула дитина.

Трагедыя сталася 31 травня 2019 року. Двоє поліцейських відпочивали та вживали алкоголь на подвір’ї приватного сектору у Переяславі на Київщині. Під час відпочинку чоловіки домовилися постріляти по металевих банках із вогнепальної зброї. Пізніше виявилося, що куля влучила у 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, який перебував у сусідньому дворі. Дитина згодом померла у лікарні. 5 червня Кирила поховали в його рідному місті. Поліцейські були затримані.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, затримані за підозрою у вбивстві 3-річного сина депутата В’ячеслава Соболєва стверджують, не хотіли нікого позбавляти життя.

Убийцы ребенка: «Мы хотели всего лишь напугать Соболева…»

Leave a comment

Top