Чесні новини з усієї України!

Депутати Одеської області привезли новорічні подарунки дітям (фото)

Депутати Одеської області привезли новорічні подарунки дітям (фото)

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко разом з сином Дмитром — депутатом Любашівського районної ради — привітали малюків та їхніх батьків з прийдешніми святами.

Поздоровлення і подарунки отримали жителі Гвоздавского і Ясеновська старостінств Зеленогорській ОТГ і Бобрицької сільради — це майже десяток населених пунктів.

 

«З великим задоволенням відвідую новорічні ранки в дитячих садах і школах свого виборчого округу, на які нас радо запрошують педагоги і вихователі. Малюкам дарували розвиваючі ігри з побажаннями, щоб вони добре вчилися, щоб в їх будинках було тепло, світло і затишно, завжди звучав їх веселий сміх», — зазначив Анатолій Артеменко.

 

Приємно відзначити, що за всебічного сприяння і фінансуванні Одеської обласної ради в цьому році було перекрито дах в Бобрицької ЗОШ I-III ступенів, яка роками протікала. На покрівельні роботи столітньої школи пішло більше одного мільйона гривень з обласної казни. Тепер 150 школярів навчаються в комфортних умовах. Також було перекрито дах дитячого садка в селі Бобрик Перший. На ремонт витрачено близько 600 тис. грн.

 

«Переконаний, що кошти обласного бюджету та Бобрицької сільської ради, який також частково профінансував зазначені роботи, витрачені не даремно, адже в нинішніх умовах оптимізації навчальних закладів — це перший крок, спрямований на збереження сільських шкіл і дитсадків», — підкреслив депутат Одеської облради Анатолій Артеменко.

Депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко та депутат Любашівської районної ради Дмитро Артеменко

 

Про це йшла мова з педагогами сільських школах і дитячих садки, які хочуть, щоб сільські діти отримували належну освіту і виховання. І вони роблять для цього все можливе і неможливе. Тому подвижницьку працю багатьох з них відзначений Почесними грамотами Одеської обласної ради.

 

Варто додати, що за сприяння Анатолія Артеменка 50 учнів Гвоздавского НВК «ЗОШ I-III ступенів-дитсадок», які старанно вчилися, домоглися високих результатів у навчанні та спорті, отримали своєрідний подарунок — новорічну поїздку до Одеси.

Школярі з великим задоволенням подивилися балетний спектакль «Лускунчик», отримавши яскраві емоції, незабутні враження і солодкі подарунки.

«Одне із завдань депутатського корпусу обласної ради — це розвивати соціально-економічний потенціал краю, завдяки прийняттю програм по фінансуванню всіх галузей (медицини, освіти, культури і т.д.), не допустити розпродажу української землі, щоб зберегти наші села, які є колискою нашої нації», — сказав депутат і меценат.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, представник Всеукраїнської Аграрної Ради в Одеській області, депутат областної ради Анатолій Артеменко заявив, що скандальний законопроект про ринок землі лише закріплює позиції олігархів в агросекторі України.

Анатолій Артеменко: «Земельна реформа повинна влаштовувати всі сторони, а не окремих осіб»

Leave a comment

Top