Чесні новини з усієї України!

Винна електрика: урядова комісії оголосила свій висновок щодо пожежі в одеському коледжі

Винна електрика: урядова комісії оголосила свій висновок щодо пожежі в одеському коледжі

Згідно з висновком урядової комісії, основною причиною пожежі в коледжі Одеси став спалах побутового електрообладнання, який виник на третьому поверсі коледжу.

Про це повідомив у себе в Фейсбуку прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За його словами, з третього поверху пожежа розповсюджувалася на інші поверхи будівлі. Люди не могли евакуюватися, оскільки один із виходів був закритий.

«Це сталося через недбале ставлення керівництва та персоналу коледжу, які систематично ігнорували обов’язкове забезпечення протипожежного захисту та вимог пожежної безпеки, передбачені законодавством. Вони свідомо порушували норми утримання евакуаційних шляхів та експлуатації електрообладнання», — підкреслив Гончарук.

За його словами, винуватців трагедії визначить суд, порушення правил пожежної безпеки стало можливим, зокрема і через низку прогалин в законодавстві.

Довідка ЗНАВЦІВ

4 грудня в приміщенні Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу почалася пожежа, в якій загинули 16 осіб.

Відстань від сходів до дверей аудиторії та бухгалтерії, де загинуло найбільше людей — декілька десятків метрів. Пробігти їх в суцільному задимленні від спаленого пластику було просто неможливо…
Стрибати з вікна 5-го поверху ризинула тільки одна дівчинка. Вона була в такому стані, що просто не почула слова рятувальника Сергія Шатохіна: «Не стрибай! Я вже поруч!»
Вниз полетіли обидвоє… У Шатохіна сиротами залишилося троє дітей.

19 грудня звільнили начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Віктора Федорчака і його заступника Михайла Вовка.

Сім’ям п’яти загиблих та 31 постраждалому в результаті пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу перераховано матеріальну  допомогу в загальній сумі 2 млн 130 тисяч гривень.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, чоловік загиблої на пожежі в одеському коледжі — рятувальник Микола Бортюк — звинуватив колишнє керівництво міської пожежної служби в абсолютному ігноруванні питань матеріального та технічного забезпечення.

Муж погибшей на пожаре Анны Бортюк: «Пожарная служба Одессы — это одна показуха…»

Leave a comment

Top