Чесні новини з усієї України!

Новорічна оренда: скільки коштують квартири в ніч на 2020 рік?

Новорічна оренда: скільки коштують квартири в ніч на 2020 рік?

Можна зустріти Новий рік в столиці, орендувавши однокімнатку приблизно за 650 грн/доба, місце ж в хостелі обійдеться в 150 грн/доба. Святкувати у моря в Одесі можна в однокімнатній квартирі за 500 грн в день. Орендувати будинок в гірському Яремчі коштує в середньому 800 грн/доба.

Як економно зустріти 2020 в іншому місті і де відзначати, щоб зануритися у святковий настрій — в аналітиці OLX Нерухомість про подобову оренду в Україні.

Новий рік у великих містах

Зустріти Новий рік в столиці з комфортом можна, орендувавши житло. Однокімнатні квартири в Києві обійдуться в середньому 650 грн/доба, двокімнатні — 950 грн/доба, трикімнатні — трохи дорожче, 1 400/доба. При цьому, в передсвятковий час пропонують майже 1 200 варіантів одиничок, 600 двокімнатних та 160 трикімнатних.

У Харкові ціни нижче: 1-кімнатні квартири можна зняти за 450 грн/доба, 2-кімнатні — за 600 грн/доба, 3-кімнатні — за 950 грн/доба. Зустріти 2020 й в Дніпрі обійдеться приблизно в стільки ж: однокімнатки в місті здають по 500 грн на день, двокімнатки — по 660 грн, трикімнатки — по 850 грн.

 

Винайняти однокімнатне житло у Львові обійдеться в середньому в 460 грн/доба. Двокімнатна квартира вже буде коштувати вам 700 грн/доба, а трикімнатна — 1 000 грн в день. Якщо ж ваша мрія — зустріти нове десятиліття біля Чорного моря, то ось які розцінки на житло в Одесі: 500 грн/доба за однокімнатку, 600 грн — за двокімнатку і вдвічі більше за трикімнатку — 1250 грн/доба.

Не за всі гроші світу

Пристойно заощадити на житло можна, забронювавши місце в хостелі. У Києві, Львові і Одесі таке задоволення обійдеться в середньому в 150 грн/доба. А в Харкові навіть дешевше — 100 грн/доба. До того ж, у хостелі можна завести нові знайомства, так що навіть поїхавши самому, нудьгувати не доведеться.

У пошуках новорічної атмосфери

Відсутність снігу може спричинити брак святкового настрою. У цьому випадку варто поїхати до Карпат! Сніг тут точно буде, і житло все ще є. В Яремчі (Івано-Франківська область) зняти цілий будинок можна в середньому за 800 грн/доба, а проживання в готелі або базі відпочинку обійдеться у 200 грн на день. В Микуличині (Івано-Франківська область) будинок буде коштувати дорожче — 1 500 грн/доба.

Відсвяткувати 2020 і до того ж оздоровитися можна в Трускавці (Львівська область): оренда однокімнатної квартири в середньому складе 400 грн/доба. Всього на 80 грн дорожче буде коштувати двокімнатка — 480 грн в день. Провести свята в Закарпатті можна, орендувавши житло в його головному місті — Ужгороді. Однокімнатки тут пропонують в середньому за 460 грн/доба, двокімнатки і трикімнатки — за 500 грн/доба.

Нові відкриття

Якщо ви побували в усіх містах України — цей розділ швидше за все не для вас. Якщо ж ні — то ось добірка цін на житло в містах, які можуть стати приємними відкриттями для вашого святкового відпочинку.

До Нового року в Чернівцях можна зняти житло в середньому за 500 грн в день. Саме стільки в столиці Буковини обійдеться однокімнатна і навіть двокімнатна квартири. В Івано-Франківську та Вінниці однокімнатки здають за 400 грн/доба, двокімнатки — 500 грн/доба. Квартири в Тернополі і Луцьку — на 100 грн дорожче: 1-кімнатну можна орендувати в середньому за 500 грн, двокімнатну — за 600 грн. У Кам’янець-Подільському однокімнатки і двокімнатки пропонують в середньому за 400 грн/доба.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в столиці на Новий Рік запланована велика святкова програма.

Хода звіздарів та фестиваль китайських ліхтарів. Що чекає киян на різдвяно-новорічні свята (програма)

 

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top