Чесні новини з усієї України!

На пошті в Києві працюють «казкові вікна»

На пошті в Києві працюють «казкові вікна»

В День Святого Миколая на Головпоштамті в Києві відкрилася Новорічна поштова резиденція, яка працюватиме до 15 січня.

Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.

Під час відкриття відбулося урочисте спецпогашення маркованого аркуша «Веселих свят», який цього року присвячений Дню Святого Миколая, Різдву, Новому року, Маланці та Водохрещу.

На локації можна придбати листівки і одразу ж відправити привітання своїм друзям та рідним в будь-який куточок України чи до інших країн, а також поспілкуватись із Новорічним чарівником, що приготував подарунки всім дітям, взяти участь у створенні святкової листівки, пограти у настільні ігри, надіслати вітання друзям і рідним та сфотографуватися у святковій фотозоні.

На Головпоштамті також працює казкове вікно, крізь яке новорічні помічники будуть видавати замовлення, зроблені на сайті ranok.com.ua. Діти, які прийдуть з батьками за отриманням посилок, отримають подарунок-сюрприз від «Ранку».

 

Поштова резиденція приймає дитячі листи, адресовані улюбленим героям — святому Миколаю або Діду Морозу. Кожна дитина, яка напише листа і надішле його за адресою: 01001, Київ-1, вул. Хрещатик, 22, отримає листівку від Новорічного чарівника з сюрпризом від видавництва. Автори найзворушливіших листів отримають подарунки від видавництва «Ранок».

Крім того, поштові скриньки Укрпошти будуть встановлені біля головної ялинки столиці на Софійській площі та в зимовому містечку на Контрактовій площі.

Новорічна поштова резиденція та чарівне вікно працюватиме з 19 грудня по 15 січня.

З 22 грудня по 15 січня заплановані такі заходи від видавництва “Ранок”:
•знайомство з книжковими новинками та хітами;
•авторскі читання з автограф-сесією;
•створення святкової листівки;
•настільні ігри.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Новий рік можна зустріти в столиці, орендувавши однокімнатку приблизно за 650 грн/доба, місце ж в хостелі обійдеться в 150 грн/доба.

Новорічна оренда: скільки коштують квартири в ніч на 2020 рік?

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top