Чесні новини з усієї України!

Насидівся: Пашинського відпустили під домашній арешт (відео)

Насидівся: Пашинського відпустили під домашній арешт (відео)

Екс-нардеп, якого підозрюють в нанесенні громадянину тяжкого тілесного ушкодження, вийшов з-під арешту.

Сергія Пашинського сьогодні випустили з СІЗО під цілодобовий домашній арешт. Таке рішення прийняв суд під головуванням судді Віктора Глиняного.

Адвокати Пашинського успішно оскаржили рішення Печерського райсуду Києва від 29 листопада про продовження запобіжного заходу до 29 січня 2020 року.

Захисник підсудного Андрій Федур в ході судового засідання заявив, що вважає підозра Пашинського необгрунтованим і незаконним. Він нагадав, що інциденту, в якому підозрюється екс-депутат, скоро виповниться три роки, і додав, що не бачить в діях Пашинського складу злочину.

Федур також сказав, що Пашинський ніколи не перешкоджав слідству і не має наміру цього робити.

Крім того, адвокат заявив, що не бачить причини, яка не дозволила б обрати Пашинського альтернативну запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.

Прокурори заперечували проти зміни запобіжного заходу. На їхню думку, Пашинський може впливати на свідків у справі, а також знищити докази, які поки до кінця не зібрані.

На питання судді, чому до цих пір не завершено досудове розслідування, прокурор Владислав Фомченков заявив, що зараз проводяться деякі експертизи (судово-балістична та фототехнічна), в тому числі повторні. За його словами, вони повинні завершитися протягом двох місяців, але це залежить від експертів.

Головуючий суддя також запитав у Пашинського, де він працював на момент затримання, з ким проживає і де знаходиться його закордонний паспорт. Екс-депутат відповів, що очолює свій благодійний фонд, проживає з дружиною, а паспорт — у одного з його адвокатів. Він додав, що може віддати паспорт слідчому, оскільки не планує їхати за кордон, поки не буде закінчено розгляд цієї справи.

Суд став на бік захисту Пашинського і постановив негайно звільнити екс-депутата з-під варти і доправити додому.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, заступник міністра МВД Антон Геращенко анонсував арешт майна підорюваних у справі вбивства журналіста Шеремета.

Дело Шеремета: суд, подлог, арест имущества и мнения экспертов

 

Top