Чесні новини з усієї України!

Земельний Кодекс приймуть до Нового року. Мітинги не допомогли?

Земельний Кодекс приймуть до Нового року. Мітинги не допомогли?

Про те, що відкриття ринку землі відстрочено до 2020 року, заявила сьогодні лидер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Проте джерела в «Слузі народу» твердять зовсім інакше.

Мітинги противників земельної реформи в центрі Києва змусили Верховну раду перенести на 2020 рік розгляд закону про землю, заявила Тимошенко.

Як доказ свого твердження політик навела той факт, що саме на сьогодні, 19 грудня, було заплановано прийняття закону про продаж землі з прискореною процедурою.

«Але люди, які організували мітинг під Радою, змусили фракцію« Слуга народу »виконати регламент і розглянути 4,5 тис. Поправок до закону. Це означає, що до Нового року вони не будуть розглядати цей закон про землю», — сказала Тимошенко.

Проте за даними власних джерел телеграмм-каналу Ze Insider, Зеленський провів зустріч з Разумковим і керівництвом фракції СН. Категорична вказівка — закон про землю повинен бути прийнятий до Нового року.

 

Про бажання розібратися з земельним питання ще в грудні заявляє також голова парламентської фракції СН Давид Арахамія.

За даними Klymenko Time, Арахамія спростував слова Юлії Тимошенко про те, що голосування по запуску ринку землі відкладено на 2020-й. Він каже, що законопроект можна встигнути розглянути ще в цьому році, якщо він буде винесений на порядок денний.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, під час «протестів аграріїв» в центрі Києва одна людина отримала важкі поранення.

На «земельном Майдане» — один избитый, а не два

 

 

Top