Чесні новини з усієї України!

Що робити, якщо згорів лічильник? Поради енергетиків

Що робити, якщо згорів лічильник? Поради енергетиків

Якщо ви виявили, що лічильник (приладу обліку спожитої електроенергії) не працює, плавиться або димить, потрібно негайно звернутися до обленерго для його заміни.

Згорілий лічильник – це ризик відключення електроенергії, некоректного обліку показань і загроза короткого замикання, що може призвести до пожежі.

Поломка електролічильника може статися з різних причин — заводський брак, ослаблення контактів або просто фізичний знос. Часто водночас з пошкодженням лічильника в квартирі пропадає електроенергія. Але навіть якщо світло є, важливо врахувати: продовжувати користуватися електрикою при непрацюючому лічильнику не можна.

Енергетики підготували просту інструкцію, що потрібно робити, якщо електролічильник видає нехарактерні звуки, димить або горить.

Необхідно:

1. Негайно відключити подачу електроенергії;

2. Повідомити про ситуацію в кол-центр обленерго свого регіону;

3. Дочекатися ремонтну бригаду компанії. Фахівці демонтують лічильник та зроблять всі необхідні технічні процедури, щоб клієнт міг продовжувати безпечно користуватися електрикою.

Ремонт лічильників повинні здійснювати кваліфіковані фахівці. Не намагайтеся самостійно відключити або замінити електролічильник, це несе пряму загрозу для вашої безпеки.

Якщо видимих ​​пошкоджень лічильника немає, але ви помітили, що прилад перестав працювати, зверніться в один з центрів обслуговування клієнтів з письмовою заявою на його заміну. Новий пристрій Одесаобленерго встановить протягом п’яти робочих днів. І за один день — в разі, коли електропостачання в будинку порушено. При поломці лічильника не з вини клієнта компанія безкоштовно замінить пристрій на новий.

Клієнти, які навмисно пошкодили лічильник, повинні будуть сплатити ремонт або заміну лічильника. Вартість послуги розраховується індивідуально і залежить від типу лічильника і ступеня пошкодження.

Правилами роздрібного ринку електричної енергії категорично забороняється:

• порушувати цілісність пломб на лічильниках;

• пошкоджувати матеріали, на яких встановлені пломби;

• пошкоджувати гвинти, на яких закріплений пломбувальний матеріал;

• порушувати цілісність лічильника.

За матеріалами Одесаобленерго

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, уряд затвердив температурні норми подачі гарячої води.

Уряд затвердив температурні норми подачі гарячої води. Реакція споживачів

Leave a comment

Top