Чесні новини з усієї України!

Уряд затвердив температурні норми подачі гарячої води. Реакція споживачів

Уряд затвердив температурні норми подачі гарячої води. Реакція споживачів

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія. Це стосується як колективних споживачів так і тих, хто має індивідуальні теплові пункти. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори. “Ми визначили вимоги до якості самої послуги — постачання гарячої води, а також встановили одиниці виміру за спожите. Це дозволить нашим громадянам вимагати якісні послуги, а у разі їх неотримання мати право на перерахування вартості”, — прокоментував прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Також визначено порядок оплати послуги та типові договори про її надання. А ще правила встановлюють порядок взаємовідносин виконавців та споживачів. Передбачено, що виконавець послуги забезпечує її постачання з відповідним рівнем безпеки, температури та величини тиску. Визначено і порядок обліку води, обслуговування лічильників та передачі їх показників. Унормовано зняття контрольних показників з приладів обліку.

Постановою затверджено типові договори надання послуги з постачання гарячої води, а саме:

  • типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи постачання гарячої води);
  • типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води;
  • типовий колективний договір про надання послуги з постачання гарячої води;
  • типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води;
  • типовий договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання гарячої води.

Дане повідомлення викликало доволі жваву реакцію українців. Так, цікаві коментарі з’явилися на сторінці Кабміну у Фейсбуку.

«Там майже той же порядок, що і був: треба довести, що у вас з крану тече не гаряча, а тепленька чи взагалі холодна вода.
У мене просте питання: Чому би просто не законодавчо не дати по рукам постачальникам гарячої води та дозволити встановлення багатотарифних лічильників води, які рахують споживання води в залежності від температури води?
Наприклад, ЛВ-4Т. Але… Ніт. Викликайте свідків, складайте акти, і потім… можливо… вам перерахують.Чекай.ТЕ.
апд. До речі. На сайті ДП «Укрметртестстандарт» в реєстрах затверджених типів засобів вимірювальної техніки багатотарифних лічильників води не побачив. Лише роторні», — пише Роман Бурчунов.

 

«Для перерахунку вам треба йти до ЖЕКу, брати довідку про те, що послуга надається неякісно. Потім треба ти до офісу компанії, що надає послуги. Треба взяти квиток і чекати свій номер 9999999 в черзі. Написати заяву, показати довідку від жеку.
Все це можна робити виключно в робочий час (9-18:00) з понеділка по п’ятницю. Цікаво, хто зможе замість цілого робочого дня простояти в чергах заради 50 грн?!» — коментує Анатолий Бретер.

 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, прес-служба ДТЕК Мережі підготувала ТОП-5 порад з енергоефективності.

Як убезпечити електромережі свого будинку від перевантаження: ТОП-5 порад

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top