Чесні новини з усієї України!

Важка артилерія: на захист Порошенко мобілізувався колишній прем’єр Швеції

Важка артилерія: на захист Порошенко мобілізувався колишній прем’єр Швеції

Кримінальне провадження проти екс-президента Петра Порошенко за державну зраду внаслідок підписання Мінських домовленностей — це «найгірший прояв України».

Про це у своєму Твіттері написав колишній прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт.

На думку політика, це ріднить владу Володимира Зеленського з режимом Віктора Януковича.

 

«Україна в гіршому своєму прояві. Янукович посадив у в’язницю Тимошенко за сфабрикованим позовом, а тепер Зеленський, схоже, хоче зробити те ж саме. Ганьба!», — написав він.

 

Довідка ЗНАВЦІВ

Державне бюро розслідувань зареєстровало кримінальне провадження за фактом можливого скоєння державної зради екс-президентом України, чинним народним депутатом Петром Порошенком під час підписання Мінських угод.

Як повідомила прес-секретар ДБР Анжеліка Іванова, за результатами розгляду заяви з приводу вчинення Порошенком можливої ​​державної зради в ході підготовки і проведення 11-12 лютого 2015 року переговорів щодо змісту документа під назвою «Комплекс заходів, спрямованих на виконання Мінських угод» 10 грудня 2019 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) і розпочато розслідування.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення: ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

За твердженням телеграм-каналу Перець, на тлі даних процесів Петро Олексійович намагається максимально захистити своє майно.

«Петро Порошенко продовжив переписувати активи на свого сина, щоб уберегти їх від арешту і віджимання. Порошенко вийшов із засновників компанії «Укрпромінвест-Агро» (земельний банк — 120 тис га), а її бенефіціаром став старший син Олексій — через Confectionery Investments Limited, Roshen Europe B.V. і Roshen Group S.a.r.l., — повідомляє джерело. — Також Олексій Порошенко також став бенефіціаром ТОВ «Група Агропродінвест» і ряду входять до групи компаній — ПрАТ «ПК Поділля», ТОВ «ПК Зоря Поділля», ТОВ «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2», агрофірма «Дніпроагролан», АФ «Іванківці», ТОВ «Мас-Агро», ТОВ «Правобережної» і ТОВ «Прогрес-НТ».

 

Відомий український юрист, екс-голова Адміністрації президента (при Януковичі) Андрій Портнов у свою чергу вважає, що спроби деяких сторін переконати правосуддя в тому, що підписане Володимиром Зеленським у Парижі комюніке з посиланням на Мінські угоди Петра Порошенка автоматично знімає з останнього відповідальність за цей документ, є нічим іншим, як наслідком банального недорозуміння ситуації.

«Чинний Президент зобов’язаний виконувати Мінські угоди, раз вони підписані від імені держави і ніхто не ставить під сумнів необхідність їх виконання,пише Портнов у своєму телеграм-каналі. — Це якби директор Roshen підписав твердий столітній контракт на поставку в Росію цукерок за ціною в десять разів дешевше ринкової.

 

 

Директора за такий контракт потрібно відразу вигнати, а договір доведеться виконувати тому, що він підписаний уповноваженою особою від імені компанії.

Тому, ще раз інструкція для особливо тупих, — угоди необхідно виконувати, а той хто від імені держави подарував цими угодами частину території країни і підписав зобов’язання погоджувати з лідерами окупованих територій українську Конституцію, повинен бути засуджений за державну зраду».

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Президент США Дональд Трамп вважає ідею про свій імпічмент «охотою на відьом».

Демократы готовят импичмент Трампу из-за Украины. Он считает, что это «смешно»

 

Leave a comment

Top