Чесні новини з усієї України!

Юрій Луценко поїхав в Китай і звідти «підколов» Сергія Лещенка

Юрій Луценко поїхав в Китай і звідти «підколов» Сергія Лещенка

Колишній очільник Генпрокуратури Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбуку написав, що поїхав з дружиною у подорож до Китаю.

За словами Луценка, його подорож триватиме 10 днів. Він поділився своїми причинами полюбити Китай, а також посміявся над екс-нардепом Сергієм Лещенком, який раніше висловлював підозри, що Луценко має намір ховатися за кордоном.

«Дивно, що стурбований блогер Лещенко не повідомила про моє» виїзді «. На цей раз — в Китай. Напевно Сергій переживав за концерт дружини в Москві», — написав Юрій Луценко.

Серед коментарів до цього посту були побажання веселої мандрівки та обурення з приводу нині безтурботного життя подружжя Луценків.

«Як добре подорожувати на крадені в народу гроші і видавати себе за якогось такого естета», — дорікає Oleg Turitsa.

 

«Моя декларація під повним контролем. А злоба псує печінку», — відрізав Луценко, який зараз ніби-то вивчає мови по світі.

 

Довідка ЗНАВЦІВ

Дружина колишнього народного депутата Сергія Лещенка, діджей Анастасія Топольска виступить в Росії. На своїй сторінці в Instagram Dj Nastia повідомила, що в суботу, 7 грудня, відвідає Москву, де попрацює в нічному клубі «Мутабор».

«Не можу дочекатися початку», — зазначила Топольська в повідомленні.

Сам Лещенко отримав призначення до наглядової ради «Укрзалізниці».

 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, соцмережі висміяли «яблучний флешмоб» губернатора Закарпаття.

Почему не конфеты?! Соцсети высмеяли «яблочный флешмоб» губернатора Закарпатья

Leave a comment

Top