Чесні новини з усієї України!

Чого хоче Джуліані? Версія нардепа Дубінського

Чого хоче Джуліані? Версія нардепа Дубінського

Свій звіт про особисту зустріч з юристом Президента США Рудольфо Дждуліані оприлюднив сьогодні народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський. 

В ході зустрічі народного депутата, заступника голови фінансового комітету Верховної Ради Олександра Дубинського з юристом президента США Руді Джуліані називалися прізвища топ-чиновників Національного банку, Мінфіну та Кабміну, замішаних у справах з відмивання грошей в Україні, йдется на сайті нардепа.

«Так, звучали ключові імена. Ще піднімалося питання персоналій, що перешкоджають створенню слідчої комісії Верховної Ради з розслідування випадків багатомільярдних розкрадань», — повідомив Дубинський.

За його словами, пан Джуліані дуже зацікавився історією з виведенням грошей через інвестфонд Franklin Templeton і в цілому механізмами виведення коштів з України. Тема розкрадань багатомільярдних сум з держбюджету України при президентах Януковичі і Порошенко — була ключовою.

Ще активно обговорювалося нюанси інвестування в держоблігації (ОВДП) коштів, вкрадених з держбюджету за активної участі колишнього голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. А також істотна шкода, яка була завдана держбюджету України реструктуризацією держборгу п’ять років тому за участю колишнього міністра фінансів Наталії Яресько.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, у Раді створено «новий хор імені Верьовки».

В Раде создан новый «Хор Веревки»

Leave a comment

Top