Чесні новини з усієї України!

Ігор Мосійчук про рейтинг Зеленського: «Є запит на нову консервативну праву силу»

Ігор Мосійчук про рейтинг Зеленського: «Є запит на нову консервативну праву силу»

Екс-депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук вважає, що результати соціологічних опитувань, оприлюднені в Україні учора і сьогодні свідчать про нові запити в суспільстві.

«Оприлюднені результати соціологічного опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», відносно підтримки політичних партій чітко вказують, що в суспільстві реально формується та значно збільшується запит на нову праву, консервативну політичну силу! — пише Мосійчук в своєму Телеграмі. —  Судіть самі. Підтримка партій «Слуга Народу», «Опозиційна платформа», «Європейська солідарність» та «Батьківщини» в межах статистичної похибки залишилася на тому ж рівні, що і в часи останніх позачергових виборів.
Водночас партія «Голос» та майже всі партії другого ешелону (РПЛ, Сила і Честь…) за винятком «партії Шарія» стрімко просідають до низу, суттєво оголюючи відповідне електоральне поле».

Довідка ЗНАВЦІВ

Соціологи опублікували дані опитувань щодо народних симпатій по відношенню до політиків та партій України.

Наразі свої дослідження презентували Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Соціологічна група Рейтинг».

Незважаючи на розбіжності у результатах, обидва рейтнги фіксують відчутне падіння рейтингу Президента та його партії «Слуга народу» — усього за декілька місяців нинішнього року.

Так, за даними КМІСу, в листопаді рейтинг підтримки Володимира Зеленського склав 52%.

Дані опитування свідчать, що 19% респондентів негативно ставляться до Зеленського.

 

У КМІС зазначили, що протягом осені частка тих, хто позитивно ставиться до Зеленському, знижувалася: 73% у вересні, 66% — в жовтні, 64% на початку листопада, 52% — в кінці листопада.

У той же час зростає кількість тих, хто негативно ставиться до Зеленському: 7% у вересні, 9% в жовтні, 12% на початку листопада, 19% в кінці листопада.

За даними КМІС, у порівнянні з початком листопада на 10% стало менше тих, хто схвалює роботу Зеленського (з 64% до 54%), і на 13% зросла частка тих, хто не схвалює (з 23% до 36%).

 

До прем’єра Олексія Гончарука позитивно ставляться в кінці листопада 11% опитаних, негативно – 25%. Протягом осені зменшувалась частка тих, хто не знає Олексія Гончарука: 49% в вересні, 48% — в жовтні, 40% на початку листопада, 36% — в кінці листопада. В той же час збільшувалась частка тих, хто ставиться до нього негативно: 9% в вересні, 14% — в жовтні, 18% на початку листопада, 25% — в кінці листопада.

До спікера Дмитра Разумкова позитивно ставляться в кінці листопада 24% опитаних, негативно – 16%. Частка тих, хто ставиться до Разумкова негативно, значуще зросла в кінці листопада в порівнянні з початком листопада: 16% и 9%.

Опитування проводилося з 22 по 25 листопада методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера. Дані цього дослідження порівнюються з результатами опитувань КМІС, які були проведені з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня і з 6 по 19 вересня 2019 року.

У свою чергу, соціологи центру «Рейтинг» відзвітували, що Президент Володимир Зеленський і політична партія «Слуга народу» залишаються беззаперечними лідерами політичних симпатій громадян України. Як свідчить соціологічне опитування, яке проведене групою «Рейтинг», 53% респондентів переконані, що Президент Зеленський є більш ефективним у порівнянні з попереднім Президентом Петром Порошенком.

 

Майже дві третини опитаних вважають, що Зеленському потрібно час від 1 до 3 років, щоб продемонструвати якісний та ефективний результат роботи. Ще 14% респондентів дають йому для цього 5 та більше років.

Від 1 до 3 років відводять українці й уряду з парламентом на те, щоб вони показали якісний результат. Такої думки дотримуються близько половини опитаних. Кожен десятий готовий почекати 5 та більше років.

Лідером електоральних симпатій громадян України залишається партія «Слуга народу». Її підтримують майже 45% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах. Це більш ніж у 3 рази вище підтримки «Опозиційної платформи — За життя» (12,7%). Рейтинг «Європейської солідарності» та «Батьківщини» – менше 10%, а «Голосу» – менше 5%.

Опитування було проведено 20-24 листопада 2019 року методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Аудиторія: населення України віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2 500 респондентів.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Україні почали випускати шкарпетки з цитатами Президента Зеленського.

Як заробити на Президенті. В Україні почали випускати шкарпетки з цитатами Зеленського (фото)

Leave a comment

Top