Чесні новини з усієї України!

У чому сенс життя: вчені дали свою відповідь

У чому сенс життя: вчені дали свою відповідь

Американські вчені в ході дослідження встановили чотири головні цілі, якими в своєму житті керується людина.

Про роботу фахівців з Університету Вайомінгу йдеться в статті, опублікованій в виданні Journal of Personality and Social Psychology.

Експерти провели лексичний аналіз слів, які люди використовують при описі своєї поведінки. В результаті був складений перелік з 140 тисяч іменників, які застосовуються носіями англійської мови при описі мотивів своїх вчинків. Потім вчені обмежили вибірку 1060 поняттями, які можна було охарактеризувати як людські цілі.

Після цього експертами була проведена серія з семи досліджень, що включають опитування сотень людей з приводу їх прихильності досягненню цих цілей. В результаті вчені виділили чотири основних поняття — популярність, інклюзивність, уникнення негативу, а також відданість традиціям.

Поняття «популярність», за словами фахівців, охоплює цілі, що варіюються від влади і заробляння грошей до досконалості і слави. Під інклюзивної розуміється відстоювання неупередженого ставлення до всіх людей і думок. Уникнення негативу — це прагнення не допустити будь-яких негативних наслідків своїх дій: розбіжностей, конфліктних ситуацій і соціальної ізоляції. Нарешті, відданість традиціям має на увазі установку на підтримку споконвічних інститутів своєї культури — в тому числі релігію, сім’ю і націю.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, хатніх робітниць-рабинь продают через Інтернет.

Современное рабство через соцсети. Как продают и покупают домработниц в Кувейте

Leave a comment

Top