Чесні новини з усієї України!

Не дерибаном єдиним: Голова райради на Одещині публічно запросив у свій район Президента Зеленського (відео)

Не дерибаном єдиним: Голова райради на Одещині публічно запросив у свій район Президента Зеленського (відео)

На учорашню акцію противників продажу землі в Україні, що відбулася в столиці на площі перед будівлею Верховної Ради, зібралися люди з різних областей України. Вони вимагають перегляду законопроекту про ринок сільськогосподарських земель. Адже цей документ, на думку протестувальників, сприяє розвитку агрохолдингів і монополій аграрного сектора. І знищує простого сільгоспвиробника — людину, що сама живе на землі і дбає про неї.

Аграрії і селяни вийшли на акцію протесту проти включення до порядку денного парламенту законопроекту № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з жовтня 2020 вводиться ринок землі в Україні.

Одним из найактивніших участників акції став голова Любашівської райради, що на Одещині, — Сергій Паровик.

Під час свого виступу на площі перед однодумцями він публічно запросив Володимира Зеленського до себе у район, аби переконати голову держави, що українське село має дещо важливіші проблеми, ніж банальний дерибан землі.

«Мені дуже приємно бути на цій сцені і дуже відповідально. Але десь мені і прикро, що ми не такі об’єднані. Мені також прикро, що не всі з нас сьогодні тут, — заявив зі сцени Сергій Паровик. — А ще прикро, що з цієї зали (показує рукою на будівлю Верховної Ради, — ЗНАЮТЬ ВСІ) нас погано чують.

Я — голова Любашівської районної ради Одеської області. Мабуть, у мене рівень тут з усіх виступаючих найнижчий.

Але я — саме той, хто живе в селі Ясенове-2 по сьогоднішній день, який зсередини знає проблеми села, який четверте скликання депутат районної ради. Який не просто керує в районе, а уболіває! Але зробити добре для району я можу лише з підримкою  людей, на плечах яких тримається наш район.

Адже Любашівський район був, можна так сказати, неперспективним. Але завдячуючи малому і середньому аграрному бізнесу, ми за 4 роки зробили дуже багато. І дуже багато ще потрібно зробити. Я під час своєї зустрічі в Умані з міністром економіки сказав йому наступне: «От ви — міністр економіки. Так займіться сільскою економікою, а не дерибаном землі!»

Я категорично проти того, щоб не було власника землі — місцевого аграрія. Адже краще, чим він, ніхто цю роботу не зробить. І коли 15 років назад землі заростали бур’янами і стояли просто так, то ніхто не підставив плече. Ніхто не віддав під заставу свої будинки, як це зробили аграрії. Вони прийшли на цю роботу і почали не тільки розбудовувати своє село, а й свою державу!

Щойно переді мною на цій сцені виступали поважні юди — бійці АТО. А хто став волонтерами, які скинулися і закупили для нашого війська все необхідне — від тепловізора до БТРа? Ким це все було завезено на передову для перемоги? Нашими аграріями. Це правда! І хвала вам!

Я виступаю не як аграрій. Не як власник пая, в мене його просто нема. І я, мабуть, найб’єктивніша тут людина. Тому що живу в селі і добре розумію, від кого залежить його доля.

Не буде малого і середнього бізнесу в селі — не буде села і не буде держави!

Тож збережемо малий і середній бізнес — збережемо й Україну.

А для цього багато не потрібно. Треба лише щоб нас почули у Верховній раді, почув прем’єр (який, до речі, дуже негарно висловився на вашу адресу), і почув Президент, за якого більшість з нас голосувала.

І я — перший, хто готовий запросити його в наш район, в нашу область.

Адже тут сьогодні проблем набагато більше, ніж дерибан землі. Тільки подивіться: кінець жовтня а на полі — чорний пар. Ніде поля не зійшли! У нас вологи немає три місяці! А це значить, что наступного року може бути біда!

А що МИ зараз робимо? Кого ми кон ставимо? Тих, хто понабирався кредитів, щоб землю цю підняти? І сьогодні, коли в них нема коштів, ми хочемо поставити їх на рівні з іноземним капіталом?!… Це просто знищення.

Я представляю не тільки Любашівський район. Тут — більше тисячі чоловік з Одеської області. І хоть земелька у нас — чудова, цінна, проте кліматичні умови — дуже складні. Тому нас потрібно не рубати. Нам потрібно допомагати!»

Акцію протесту організувала Всеукраїнська Аграрна Рада, члени якого послідовно виступають проти продажу сільськогосподарської землі.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, представник ВАР Анатолій Артеменко закликає ні в якому разі не продавати українські землі іноземцям.

Представник ВАР Анатолій Артеменко впевнений: не можна продавати українські землі іноземцям

Leave a comment

Top