Чесні новини з усієї України!

Михайло Саакашвілі оселився в Одесі та заручився підтримкою «нової Надії Савченко» (відео)

Михайло Саакашвілі оселився в Одесі та заручився підтримкою «нової Надії Савченко» (відео)

Колишній одеський губернатор придбав квартиру у місті над морем. 

Про це екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі повідомив сам.

Саакашвілі запросив на новосілля друзів, в числі яких Олег Сенцов, Олег Філімонов, Валерій Хаїт.

«Я переїхав у нову квартиру в Одесі. На новосілля були мої друзі, геніальний Олег Філімонов розповідав анекдоти, великий одесит Валерій Хаїт читав напам’ять вірші Пастернака про Грузію, і був Олег Сенцов, який в житті дуже сильно мене вразив. Для мене Олег Сенцов — це еталон українського громадянина. Що ще потрібно для щастя — тепла домашня атмосфера, друзі, гарне вино і дуже цікава розмова. Я ❤ Одесу», — написав у соцмережі Міхо.

До речі, як повідомляє одеське видання Ivasi.news, скоріш за все Міхайло Ніколозович дійсно зараз планує заручитися серйозною підтримкою Олега Сенцова.

Проте, пишуть одеські журналісти, Саакашвілі все ж не варто забувати, що «з Сенцова будуть робити Савченко 2.0».

«Не в тому сенсі, що його посадять, а в тому сенсі, що Сенцов для Зеленського стане тією Надією Савченко, яка вийшла з російського полону і почала критикувати свого «визволителя».
Нагадаємо, Порошенко за допомогою фантазій Луценка і прямих провокації посадив Савченко, зробивши з Наді зрадника і терориста. Зараз Сенцов м’яко заходить з критики президента, а скоро він буде стояти на сцені акції «немає капітуляції» і публічно «мочити» Зеленського.
І як фінал, Сенцов повинен стати новою Надією Савченко і створити свій політичний проект за підтримки Сороса і Пінчука. Процес розкрутки Олега в ЗМІ, поєднаний з критикою Президента, вже йде повним ходом. І вийти з цієї колії Сенцов вже не зможе — куратори не ті», — твердять одесити.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Олегу Сенцову вручили Національну премію імені Тараса Шевченка, присуджену ще 2016 року.

Нарешті дочекалася: премія дійшла до Сенцова

Leave a comment

Top