Чесні новини з усієї України!

Обов’язково з кораблями! До України їде очільник НАТО Столтенберг

Обов’язково з кораблями! До України їде очільник НАТО Столтенберг

Сьогодні стало відомо, що в порт Одеса прибули чотири кораблі країн-учасниць НАТО — Румунії, Італії, Іспанії та Болгарії — напередодні візиту генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга.

29 жовтня до причалу одеського порту пришвартувалися мінні тральщики чотирьох країн НАТО: іспанська ESPS Sella, румунський Ros Lupu Dinescu, болгарський BGS Shkval та італійський ITS Numana.

«Кораблі патрулюють у Середземному морі в складі 2-ї постійної протимінної групи НАТО SNMCMG2, а в Одесу вони прибули з дружнім візитом і перебуватимуть тут протягом тижня», — говориться в повідомленні Міноборони.

 

Угруповання кораблів планує відвідати делегація генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга.

Генеральний секретар НАТО і Північноатлантичній раді відвідають Україну з візитом 30 і 31 жовтня. В рамках візиту заплановано засідання Комісії Україна-НАТО. Анонс заходів опублікований на офіційному сайті Альянсу.

Візит розпочнеться в Одесі в середу, 30 жовтня.

Йенс Столтенберг і посли держав-учасників Альянсу побувають у Другій постійній групі НАТО з протидії мінам SNMCMG2. Чотири протимінних корабля з Болгарії, Італії, Румунії та Іспанії пришвартується в порту Одеси в рамках патрулювання в Чорному морі.

Генсек НАТО виступить з промовою перед курсантами Одеської військово-морської академії.

На наступний день в Києві під головуванням Столтенберга відбудеться засідання Комісії НАТО-Україна, в якій візьме участь президент Володимир Зеленський. Генсек НАТО також виступить у Верховній Раді.

Столтенберг і постійні представники НАТО зустрінуться зі спікером Дмитром Разумковим, міністром закордонних справ Вадимом Пристайко, міністром оборони Андрієм Загороднюком, а також віце-прем’єром і міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою.

Також заплановані інформаційні заходи та зустрічі послів НАТО з представниками громадянського суспільства.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, радикали закликають позбавити громадянських прав «виродків» з Донбасу і погрожують Президенту.

Leave a comment

Top