Чесні новини з усієї України!

Друг голови АП Богдана незаконно забудовує 30 гектарів земель МВС під Києвом (відео)

Друг голови АП Богдана незаконно забудовує 30 гектарів земель МВС під Києвом (відео)

Близько 30 га земель Національної академії внутрішніх справ буде забудовано найближичим часом.

За даними проекту Наші Гроші з Денисом Бігусом, цим займаються компанії, пов’язані з Андрієм Богданом та його другом, забудовником Андрієм Вавришем.

На землях Нацакадемії будують житловий комплекс «O2 Residence».

Для того щоб отримати цю землю, відповідне рішення було прийнято в Київській міській державній адміністрації ще в 2015 році, коли пан Вавриш був одним із заступників мера Віталія Кличка. Пізніше Вавриша звільнили нібито «за корупцію».

Землі Нацакадемія «віддала» добровільно.

Будівництвом на 22 кілометрі Харківського шосе в Києві займається компанія «Резон». Влітку 2017 року було підписав договір і повідомлялося про те, що тут побудують житлових комплекс O2 Residence.

Планується побудувати 12 багатоповерхових будинків, магазини, школи, будинки відпочинку, облаштувати рекреаційну зону.

Девелопер проекту — компанія «Сага Девелопмент» самого Вавриша.

Ректор Нацакадемії внутрішніх справ Володимир Черней розповів, що дві земельні ділянки, 23 га і 6 га, місто передало в їх управління в 1997 році. Тоді їх передавали для оздоровлення курсантів.

У 2013 році ділянку розміром 23 га перереєстрували, і він отримав кадастровий номер і відповідне цільове призначення.

Як відомо, на території земель рекреаційного призначення заборонена забудова.

Доля другої ділянки, на 6 га, була вирішена в 2017 році, напередодні підписання договору з фірмою-забудовником.

Після цього цільове призначення земель дещо змінили. Їх використовували для розміщення і дислокації військ Нацгвардії. На землі з таким призначенням будівництво дозволено, але тільки якщо мова йде про будівництво житла для військовослужбовців.

Згідно з урядовою постановою, Нацакадемія не може бути замовником такого будівництва, тому підписаний договір з компанією «Резон» має сумнівну юридичну силу.

Ректор запевняє, що п’ять років землі простоювали, а тепер військовослужбовцям можуть надати житло.

Спочатку забудовник пообіцяв надати Нацакадемії 4,8 тисячі квадратних метрів квартир в новому житловому комплексі, а також 1179 квадратів комерційної нерухомості. Ще один «бонус» — новий навчальний корпус на іншому майданчику — в Віті-Поштовій.

Але робити це забудовник не збирається, оскільки в угоду вписали «кілька хитрих формулювань».

По-перше, це дозволило скоротити кількість обіцяних квадратних метрів практично вдвічі — до 2,8 тисяч квадратних метрів, а також — повністю прибрати пункт про надання нежитлової нерухомості.

Таке рішення обумовлене нібито тим, що будівництво навчального корпусу вийшло дорожче запланованого.

По-друге, таке формулювання дозволяє забудовнику і зовсім відмовитися від надання житлоплощі в комплексі для Нацакадемії. В обмін на цю нерухомість забудовник може запропонувати квадратні метри в інших об’єктах.

Бігус зробив акцент на тому, що під час підготовки сюжету, після того як журналісти звернулися за коментарями до Вавриш, іншим фірмам-партнерам, ректору Нацакадемії внутрішніх справ — дані з реєстрів «підчистили».

Глава Офісу Президента Андрій Богдан на весіллі «наглядача за Мін’юстом» Андрія Довбенка у Франції, був в компанії свого друга, київського забудовника Андрія Вавриша, нагадують Букви.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, «справу Труханова» знову намаглися повернути до Одеси.

Краян: Адвокат Василия Шкрябая пытался вернуть «дело Труханова» в Одессу

Leave a comment

Top