Чесні новини з усієї України!

Комітет Ради їде на Донбас аби промоніторити права людини

Комітет Ради їде на Донбас аби промоніторити права людини

23 жовтня Комітет Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проведе виїзне розширене засідання у місті Краматорськ Донецької області. 25 жовтиня ще одне засідання комітету відбудеться у м. Сєвєродонецьк (Луганська область).

Виїзне розширене засідання у м. Краматорськ буде проведено щодо моніторингу дотримання прав громадян України, які проживають в районі проведення операції об’єднаних сил та на тимчасово окупованих територіях у Донецькій, Луганській областях з метою визначення першочергових законодавчих ініціатив у зазначеній сфері.

До участі у засіданні запрошені народні депутати України, представники депутатських фракцій та груп, представники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також громадських організацій.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Раніше в Організації Об’єднаних Націй офіційно визнали порушення Росією Женевських конвенцій та свідоме переселення людей з материкової частини в український Крим з метою змінення демографії окупованого півострова.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, тепло українцям включать 15 жовтня

Тепло украинцам включат вовремя: 15 октября

Leave a comment

Top