Чесні новини з усієї України!

Чи відбудуться місцеві вибори? «Слуга народу» не встигає підготуватись

Чи відбудуться місцеві вибори? «Слуга народу» не встигає підготуватись

Правляча партія поки не планує місцеві вибори, адже для їх проведення ще ґрунтовно не підготувалися. А ще необхідно на це мати до 150 тисяч представників від «Слуги народу». Про це розповів керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Встугнути потрібно було до 8 грудня.

При цьому, осінь – найкращий час для виборів з точки зору політичних технологій, впевнений він.

«З точки зору політтехнологій, зима не підходить, краще все ж осінь (люди повернуться з відпусток, їм захочеться нового життя). Навесні нам не на руку. Місцеві вибори – це 149 тисяч людей. З таким трудом було зібрано список «Слуги народу» з 300 кандидатів. Уявіть собі, що таке майже 150 тисяч! Немає сенсу затівати дострокові вибори, якщо ми на них не переможемо, якщо не готові ні інституційно, ні кадрово», – пояснив глава фракції «Слуги народу».

До того ж, партія поки не знайшла претендентів у мери великих міст, додав нардеп. Втім, «Слуга народу» розглядає кандидатури народного депутата Марії Мезенцевої на пост міського голови у Харкові, а Олексія Леонова – в Одесі.

«Вони не затверджені партією кандидати, але таким чином (почавши передвиборчу кампанію, – ред.) збільшують можливість бути висунутими від СН», – уточнив Арахамія.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

«Слуга народу»  планує місцеві вибори на квітень 2020 року, партія також  наполягає на місцевих виборах за мажоритарною системою, а у Києві за пропорційною з відкритими списками. Міністр закордонних справ Вадим Пристайко не виключив, що місцеві вибори в ОРДЛО можуть відбутися одночасно з місцевими виборами в Україні.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, який дохід нараховується українцям-пенсіонерам

Какой доход учитывается при начислении пенсии в Украине

Leave a comment

Top