Чесні новини з усієї України!

На День Захисника Вітчизни України пройдуть два марші (схема)

На День Захисника Вітчизни України пройдуть два марші (схема)

14 жовтня Україна відмічає не тільки християнське свято — Покрову, але й в центрі Києва буде перекрито рух для автотранспорту через проведення двох маршів: під час ходи по маршруту руху колон проїзд для транспорту буде тимчасово перекритий.

Одна колона пройде по маршруту від парку імені Тараса Шевченка до вулиці Банкової, інша — від парку імені Тараса Шевченка до вулиці Грушевського (площа Конституції).

Після проходження колони рух по вулицях буде одразу поновлюватись.

У МВС України повідомляється, що під час масових заходів, маршів і акцій, які присвячені Дню захисника України, правоохоронні органи будуть діяти строго і уважно, так як під час масових акцій можливі будь-які провокації.

Тим часом, і мер Києва Володимир Кличко привітав українських воїнів з Днем захисника України

«Сьогодні, на Покрову, ми вітаємо наших воїнів-захисників, справжніх патріотів, які зі зброєю в руках відстоюють незалежність України, боронять нашу державу від російської агресії. Та  шануємо пам’ять усіх, хто віддав своє життя за мир в нашій державі, за європейський вибір України та її територіальну цілісність, — наголосив Кличко. — Як сотні років тому славетні козаки захищали Україну, так і сьогодні наші захисники віддають найцінніше, що у них є – свої життя – за нашу країну. Дякуємо вам за вашу мужність і жертовність, за ваш патріотизм!», — підкреслив мер столиці.

Він також подякував медикам та волонтерам, які сміливо підставляють своє плече воїнам на передовій.

«Ви виконуєте  велику місію. Про вас писатимуть новітню історію України. Ви – наші герої!», — звернувся до захисників України Віталій Кличко. 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, скандал Українагейт набирає обертів

Украинагейт: скандал вокруг Трампа, Фирташа и одесских бизнесменов (фото)

 

Top