Чесні новини з усієї України!

Делегація НАТО відвідає Одесу та Київ

Делегація НАТО відвідає Одесу та Київ

До Одеси та Києва прибуде делегація Північноатлантичної ради НАТО для вивчення питання безпеки на Чорному морі. Візит заплановано на кінець жовтня.

«Візит Північноатлантичної ради, а так називається керівний орган НАТО, в Одесу і до Києва – це якраз свідчення і бажання послів країн альянсу зрозуміти ситуацію в Чорному морі. Питання чорноморської безпеки – це якраз тема нинішнього візиту НАТО в Україні. Отримання допомоги на чорноморському фронті – це і є для нас зараз пріоритет», – повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

Очікується, що делегація НАТО відвідає іноземні військові судна в Одесі й зустрінеться з українськими моряками та курсантами. У Києві представники Північноатлантичної ради обговорять чорноморську безпеку з українською владою. А генсек Альянсу Йенс Столтенберг проведе засідання комісії Україна-НАТО за участю Президента Володимира Зеленського.

За підсумками візиту Україна сподівається на затвердження «чорноморського пакета» допомоги.

Відзначимо, що Україна активізувала співпрацю з НАТО в рамках військової реформи. А 24 вересня в рамках Генасамблеї ООН в Нью-Йорку Зеленський провів переговори з генеральним секретарем НАТО Столтенбергом.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

НАТО уперше проведе засідання асамблеї в Україні  у 2020 році. Спікер Верховної Ради України Адрій Парубій підписав постанову, якою схвалено проведення сесії ПА НАТО у Києві.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, 15 октября, в 8:00 активисты Всеукраинской Аграрной Рады снова выйдут на новую акцию протеста против правительственного законопроекта о рынке земли. Именно в этот вторник законопроект будет внесен в повестку дня Верховной Рады, которая и решит судьбу украинской земли.

Одесситы снова выйдут на акцию протеста против законопроекта по земле (фото)

Метки:

Leave a comment

Top