Чесні новини з усієї України!

Наразі можна підписатися на друковані видання-2020 в Укрпошті

Наразі можна підписатися на друковані видання-2020 в Укрпошті

З 7 жовтня Укрпошта відкрила передплату газет і журналів на на перше півріччя на наступний 2020 рік за електронною версією каталогу, а з 15 жовтня – за друкованими каталогами.

Таким чином, передплатити вітчизняні видання можна до 16 грудня газети і журнали загальнодержавної сфери розповсюдження. А ось місцеві видання не пізніше 27 грудня цього року.

Передплатити видання вже з жовтня в обласних центрах і у Києві можна включно до 15 числа, а в інших населених пунктах включно до 10 числа кожного місяця, що передує передплатному.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Оформити передплату можна в усіх відділеннях Укрпошти, у листонош чи скористатися сервісом «Онлайн передплата» на сайті Укрпошти.

Передплата проводиться за тарифами, з якими можна ознайомитися за посиланням.

На 2019 р. українці вже передплатили через Укрпошту 7,8 млн примірників видань. Із них 4,5 млн примірників загальнодержавних видань та 3,3 млн – місцевих видань, або відповідно 58% та 42%. До передплатних каталогів було включено 3185 найменувань вітчизняних видань, у т. ч. 1602 – загальнодержавних та 1583 – місцевих газет і журналів.

Доставку періодичних друкованих видань здійснюють понад 11 тисяч поштових відділень, задіяно майже 29 тисяч листонош Укрпошти.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українці відстоюють землю

Одесский областной совет высказался за сохранение моратория на продажу земли

Leave a comment

Top