Чесні новини з усієї України!

Консультація: ТОП-4 способи, як заощадити на оренді житла

Консультація: ТОП-4 способи, як заощадити на оренді житла

Чому зростає оренда житла? Найголовніше тому, що росте ціна на комунальні послуги, тому орендодавці за свою комуналку у себе теж платять. Та виходить, що бюджетна однокімнатна квартира радянського типу на околиці Києва коштує в районі 6-8 тисяч гривень, а близькість до метро ще й додає вартості.

Так отже, як заощадити на оренді житла? Спеціалісти рекомендують декілька лайфхаків.

По-перше, зняти квартиру в період низького попиту – кінець зими/весна. Експерти настійно радять ціну зафіксувати в договорі мінімум на рік. В іншому випадку власник житла може підняти її з початком сезону ділової активності.

По-друге, оренда житла за межами міста – квартири в містах-супутниках коштують на 20% дешевше. Правда, треба буде витрачати кошти на проїзд.

По-третє, кооперація – трикімнатні квартири коштують майже так само, як двокімнатні. Якщо орендувати таку спільно з іншими наймачами, вийде помітно дешевше. Ще один варіант кооперації – оренда частини приватного будинку. Важливо: спочатку зверніть увагу на вартість і якість опалення.

Та по-четверте, економія на комунальних послугах. Якщо житло оснащене бойлером, двотарифними лічильниками електроенергії та регуляторами опалення, можна щомісяця заощаджувати щонайменше тисячу гривень.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, аграрії висловились проти продажу землі

У Києві аграрії вийшли на мітинг та висловили своє: #НіПродажуЗемліІноземцям (фото)

Top