Чесні новини з усієї України!

Від штампа вільні – у паспорті наразі більше не реєструються дані

Від штампа вільні – у паспорті наразі більше не реєструються дані

З жовтня в Україні штамп про укладення шлюбу більше не будуть ставити у паспорт, тепер дані вносяться до держреєстру. Про це нововведення розповів заступник міністра юстиції України Інна Ємельянова.

«Це було зроблено для того, що виключити можливість двоєженства. Адже часто люди втрачали паспорти, і потім повторно вступали в шлюб в іншому місті. Зараз це буде зробити неможливо, тому що всі дані будуть зберігатися в держреєстрі. Тому при укладенні шлюбу всі дані будуть перевірятися через комп’ютерну базу»,- повідомила чиновниця.

За її словами, штамп у паспорт не потрібен, адже будь-які угоди нерухомого майна є спільною власністю подружжя та укладаються при наявності згоди подружжя.

«Така згода має бути нотаріально завірена», — сказала Ємельянова.

В разі проведення операцій з купівлі-продажу нерухомості нотаріусу слід перевіряти наявність штампа про реєстрацію шлюбу, а також звертати увагу на дату укладення шлюбу і придбання нерухомості.

«Адже буває так, що людина в шлюбі перебуває, а штамп в паспорті відсутній. У цьому разі продавець може ввести покупця в оману і продати куплену ним під час шлюбу нерухомість без згоди одного з членів подружжя», — зазначила Ємельянова.

Більш того, у нотаріусів немає підключення до державного реєстру, що може призвести до негативних наслідків.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, аграрії виступили проти продажу землі

Мнение: аграрный потенциал Украины используется не по назначению

Leave a comment

Top