Чесні новини з усієї України!

У Біляївці зафіксували рекорд: найбільша вертута України!

У Біляївці зафіксували рекорд: найбільша вертута України!

У Біляївці пройшов фестиваль «Дністровська вертута». Він розгорнувся по всій території парку «Дністер», де відбувалося свято: танці, ласощі та рекорд на найбільшу вертуту України.

Тут розгорнулася конструкція – довжиною вісім метрів, а вночі вона підсвічувалась. Конструкцію встановили за два тижні, у центрі, біля кола на фоні розарію. Каркас металевий, на нього кріпилися білі букви, виготовлені з акрилу. А традиційно слово «люблю» замінило велике червоне серце.

Усередині – звернулася калачиком смачна рекордсменка-вертута. Отже, вага найбільшої вертути України – 50 кг, діаметр – 2 м.

Цю переможницю спеціально напередодні свята місили, катали, розтягували, крутили та випікали вісім біляївських господинь: Валентина Лисенко, Лариса Байгозіна, Тетяна Рогачко, Віра Гончаренко, Любов Какуша, Галина Назаренко, Лариса Терешко, Ніна Романович. Завдяки гостинності Євдокії Хмарук, випікали велетенську вертуту на хлібзаводі.

Кожен отримав шматочок вертути-рекордсменки, але навзаєм треба було символічно пожертвувати на благодійність на виготовлення інсталяції «Я люблю Біляївку». Загалом назбирали 3374 грн. При цьому, як заявили організатори свята, вартість конструкції у 20 разів більша за зібрану суму.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українці почали боротьбу за власну землю

Одеситів закликають підтримати акцію #НіПродажуЗемліІноземцям (фото)

 

 

 

 

 

Leave a comment

Top