Чесні новини з усієї України!

Тепер за пенсію необхідно заплатити

Тепер за пенсію необхідно заплатити

Українцям доведеться заплатити за пенсію, та навіть створили «другий рівень» — це один з пунктів програми президента Зеленського.

Українських пенсіонерів заінтригували новими стандартами виплат. До 2023 року в державі може з’явитися так званий «другий рівень» пенсійної системи, який передбачатиме обов’язкові накопичувальні внески всіх громадян.

«Другий рівень — це один з пунктів програми президента Зеленського. Але його запуск — це питання не найближчої перспективи.  Поки ми працюємо над законопроектом, але що точно можу сказати, що запуск другого рівня не може відбутися раніше 1 січня 2023 року. Такий орієнтир ми на даний момент закладаємо в законопроект», — пояснив суть нової системи глава Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.

За словами експерта, класична трирівнева пенсійна система складається з солідарної (Пенсійний фонд, який наповнюється за рахунок єдиного соцвнеску), обов’язкової накопичувальної (паралельно з ЄСВ працююче населення робить відрахування, як правило, у недержавні пенсійні фонди) і добровільної накопичувальної (ті ж НПФ, але тільки за бажанням окремих громадян) частин.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, Том Круз відправився до Львову

Том Круз отправился по Украине: Киев – Одесса – Львов. Где снимать будете?

Метки:

Leave a comment

Top