Чесні новини з усієї України!

Одеситів закликають підтримати акцію #НіПродажуЗемліІноземцям (фото)

Одеситів закликають підтримати акцію #НіПродажуЗемліІноземцям (фото)

3 жовтня, в четвер, о 9:00 мирну акцію біля стін Верховної Ради проводить Всеукраїнська Аграрна Рада. її голова Андрій Дикун закликає всіх небайдужих  заявити #НіПродажуЗемліІноземцям, заради світлого майбутнього.

«Шановні українці , нещодавно  мені стало відомо, що сьогодні  о 15:00 відбудеться засідання аграрного комітету, на якому може бути розглянутий законопроект про ринок землі. Незалежно від результатів розгляду законопроект можуть внести в ВР вже в четвер і проголосувати в першому читанні. Звертаюся до всіх небайдужих українців в четвер прибути на 9:00 ранку під стіни Верховної Ради. Це наш з Вами шанс відстояти право Українців на землю», — підкреслює голова ВАР.

Зазначимо, що одеські підприємці вже виїхали до столиці, аби підтримати ідею депутата. Адже Артеменко підкреслює, що законопроект – ганебний, бо він не заперечує можливість придбання землі сільгосппризначення іноземцями. На його думку, це ставить під загрозу продовольчу безпеку держави та порушує ст. 13 Конституції України.

Крім того, цей законопроект дозволяє придбати одному покупцеві понад 210 тис. га землі, яка орієнтовно може коштувати в межах 500 тис. доларів США, але українська земля безцінна. Українець може примножити цю цифру в тисячі разів на благо народу України, якщо буде далі працювати на землі, у протилежному випадку всей зиск від землі будуть мати іноземці.  Більш того, якщо запрацює цей законопроект, може виникнути загроза тотального безробіття на селі та його знищення, Україна може перетворитися в звалище як хімічних так і радіактивних відходів.

 

«Україна втратить науковий потенціал, тому що влада націлена на ліквідацію НААН, щоб в першу чергу продати самі родючи землі, на яких працюють науковці, а це 450 тис. га! Ми станемо на 100% залежними від іноземної селекції та генетики, що приведе до разючого підвищення цін на насіння, прищепи та таке інше», — заявляє Андрій Дикун.

Відомо, що сільгоспвиробники об’єдналися в громадську організацію «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР), і її представники звернулися до Президента Володимиру Зеленському з проханням ініціювати всеукраїнський референдум щодо заборони продажу української землі іноземним громадянам.

«Всеукраїнська аграрна рада» — організація, в яку входять чимало фермерів Одеської області, ефективно захищає інтереси аграріїв і піклується про підвищення рівня ведення сільського господарства країни до рівня розвитку аграрного комплексу провідних європейських країн.

«Відкриваючи ринок, президент запевнив, що він буде для українців. Але разом з тим, є можливість зареєструвати компанію в Україні, тобто юридична особа, власниками якої можуть бути іноземці. І ці компанії можуть вільно купувати землю в Україні. І тут ми йдемо попереду всієї планети, оскільки жодна країна, яка відкривала ринок, так швидко такий ліберальний ринок не запускала. Жодна країна Європейського Союзу не відкрила ринок для іноземних громадян, поки ринок ЄС не був відкритим для неї. Ми ж робимо навпаки. І це неправильно», — підкреслює голова ВАР.

 

Продаж або оренда на великий термін іноземцям нічим не відрізняється від передачі землі іноземній державі. Так вважають фермери і досвідчені хлібороби Любашівського району, які серцем вболівають за рідний край і країну в цілому. У вересні вони обговорювали питання зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та ризики, з якими зіткнуться фермери, якщо землю продаватимуть іноземцям. Учасники наради виступили із закликом на конституційному рівні заборонити продаж землі іноземцям.

 

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

20 вересня аграрії Одеської області підтримали акцію протесту проти продажу в Україні земель сільськогосподарського призначення іноземцям, яка пройшла в 15 областях України. Акція була організована ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада». Тоді в Одеській області на мітинг, який пройшов біля села Демидівка Любашівського району, вийшли з плакатами сільгоспвиробники Ананьївського, Любашівського, Савранського, Балтського і Ширяївського районів. Мирну акцію згуртував депутат Одеської облради Анатолій Артеменко (на головному фото матеріалу).

 

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко дав інтерв’ю з приводу неприпустимості продажу землі іноземцям.

Продаж землі в Україні: чому і хто обманює людей? (фото, відео)

Leave a comment

Top