Чесні новини з усієї України!

Голівуд у гостях столиці: Том Круз приїхав до Києва

Голівуд у гостях столиці: Том Круз приїхав до Києва

57-річний голлівудський актор, режисер та продюсер Том Круз гуляє столичним середмістям, робить селфі, а напередодні ввечері його помітили у метро.

У супроводі охорони Круз спустився до станції «Золоті Ворота», кілька хвилин роздивився її і одразу піднявся нагору. Пасажири кажуть, розчули, як гості обговорюють локації для зйомок. Зрештою з’ясувалося — у Київ актора запросив Зеленський, щоби прорекламувати українські локації для створення кіно.

Відзначається, що Круз прибув до Києва на запрошення Зеленського.

«Під час зустрічі Том Круз повідомив Володимиру Зеленському, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів. Це стало ще одним приводом, щоб відвідати нашу країну. Президент України зі свого боку розповів гостю про власний досвід роботи в кіно», — сказано в повідомленні.

Президент України також зазначив, що недавно український парламент прийняв закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні. За словами Зеленського, закон сприятиме активному розвитку кіноіндустрії і «дасть поштовх міжнародному копродакшену».

«Глава держави висловив переконання, що цей закон зробить Україну інвестиційно привабливою для потужних світових кіновиробників», — додали в прес-службі.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українців просять допомогти священнику

Неравнодушных просят помочь священнику – отцу Иоанну Немешу

 

Leave a comment

Top