Чесні новини з усієї України!

Незвичайний курорт на Одещині: вечеря з равликів та прогулянка в плавучому будиночку (фото, відео)

Незвичайний курорт на Одещині: вечеря з равликів та прогулянка в плавучому будиночку (фото, відео)

Нещодавно до Любашівського району Одеської області завітали особливі туристи. А точніше, представники турфірм регіону, котрих вирішили познайомити з місцевим колоритом. Звиклі до всього, гості все ж було неабияк здивовані тим, що їм вдалося побачити в «Садибі на Кодимі», що розташувала в селі з чудернацькою назвою — Арчепитівка.

Фахівців тур бізнесу реально здивувати важко, але сільським жителям це вдалося. Всього за один день вони вповні продемонстрували весь асортимент європейських розваг на тлі мальовничої української природи! І басейн, в якому вода тепла цілий рік, і плавучі будиночки з дерева, і головне — стовідсотковий французький шик — вечерю аристократа з равликами і шампанським.

«Ще кілька років тому, коли ми тільки почали будувати тут свою «Садибу на Кодимі», місцеві жителі мали нас зовсім за дурних! Ну, де це бачено: звичайне село Арчепитівка, де ні доріг нормальних зроду не було, ні розваг, раптом стане центром культурного дозвілля! Не вірили вони, що на звалищі сміття так швидко з’явиться хоч і маленьке, проте спражнє місто відпочинку. І ми будемо тут купати в басейні всіх своїх земляків з дітьми за пільговим тарифом, влаштовувати їм весілля-іменини не гірше ніж в Одесі, а головне — розважати по вищому класу туристів з усіх кінців України!», — сміється ініціатор та творець «французької Рив’єри» на річці Кодима Анатолій Артеменко.

Сьогодні в Арчепитівці всього на одному гектарі земельної ділянки красується затишний міні-парк з дерев’яними будиночками, рестораном та банкетною залою, басейном, зонами відпочинку та зеленими альтанками. А біля річкового причалу, всього в декількох метрах від вікон затишних номерів, пришвартовані плавучі будиночки з дерева. Забепечені потужним мотором та запасом палива, вони здатні катати гостей рычкою з ранку до вечора. З частуванням і тостами. Ідеальний відпочинок у дружній компанії!

 

Смачного: тут годують равликами по-французьки

На «Кодимської Рив’єрі» унікальне геть усе. Одна ферма з вирощування равликів чого варта! Всього на декількох сотках землі розташовані ряди дерев’яних щитів, під якими і живуть ті самі, великі ресторанні делікатеси.

За словами керівника равликової ферми Олександра Гонцова, сьогодні в садибі проходить етап «равликових жнив».

«Зібраний равлик спочатку проходить спеціальную обробку, а потім зимує в окремих приміщеннях при визначеній температурі. Це дозволяє не лише зберегти кондицію цього цінного експортного товару, а й подбати про подальший розвиток його популяції на нашій фермі», — пояснює підприємець.

А поки основні партії равликів щосили готуються до подорожі в Європу, де ресторани чекають їх з нетерпінням, спробувати цей делікатес можна «не відходячи від каси». У ресторані «Садиби на Кодимі» готові потішити гостей і хорошим вином, і свіжою стравою по-французьки.

«А чим ми гірші європейців? Захотіли, і виростили собі равликів! І можемо пробувати їх тепер не за скажені гроші де-небудь на Єлисейських полях, а у себе вдома. Недорого й на рідній землі. Саме до цього ми й прагнемо: показати нашим людям, що маючи такі багаті природні ресурси і такі працьовиті руки, можна досягти всього в цьому житті. Головне — вірити в себе і не здаватися!», — розмірковує господар садиби Анатолій Артеменко.

В планах Олександра Гонцова і Анатолія Артеменка у створеному ними ТОВ «Сінергія-Е» — реалізація так званого «соціального стартапу». Мета якогшо — навчити селян самостійно вирощувати равликів у себе на городі та продавати їх підприємцям, добре заробляючи на цьому в домашніх умовах.

Казкова павловнія: краса району

Ще одним сюрпризом для гостей став справжній казковий гай, влаштований на полі поруч з «Садибою на Кодимі». Чому казковий? Тому що в ньому ростуть дерева унікальної породи павловнія, користь якої просто неоціненна.

Павловнія — це штучне клоноване дерево, яке має хорошу здатність до виживання і розвитку в екстремальних умовах (пр температурі повітря від -27 до + 45 ° С). Дерево має величезне листя, завдяки чому воно здатне поглинути близько 20 кг вуглекислого газу на рік, а спродукувати — до 6 кг кисню.

«Наша павловнія висаджена вперше тільки в нинішньому році, чотири місяці тому. Але дивіться, як швидко вона росте! Це відзначили і учасники недавнього семінару, який ми — вперше в нашій області — влаштували для колег-фермерів тут в «Садибі на Кодимі». З такими темпами вже зовсім скоро ми отримаємо свій природний фільтр, завдяки якому у нас буде і повітря найчистіше в районі, і місце для прогулянок гостей — найзатишніше», — каже Анатолій Артеменко.

Але крім цього, павловнія є ще й справжньою знахідкою для підприємців.

«Це хороший медонос, мед з неї виходить прозорий і смачний, за смаком близький до меду акації. До речі, коли дереву виповнюється один рік, проводять його технічний зріз під корінь — це так званий «нульовий» рік. Через два тижні після зрізу рослина випускає нові пагони. З них обирається один найсильніший, а інші видаляють. Дерево росте ще чотири роки, після чого може бути зрубане і відправлене на експорт за кордон, де воно користується хорошим попитом. Наприклад, з павловнії виготовляють меблі та музичні інструменти, всілякі пристосування для занять спортом. А гілки використовують для виготовлення біопалива — так званих пелет. Виходить, що павловнія — рослина абсолютно безвідходна, а значить, і дуже вигідна в культивації», — пояснює Анатолій Артеменко.

«Ми запросили туроператорів, щоб познайомити їх з чудесами, якими багатий наш Любашівський район, популяризувати ці місця-родзинки і зробити їх популярними. Такими, як наша «Садиба на Кодимі», в яку її творці вклали величезний труд і віру в те, що зелений туризм — це велике майбутнє всієї Одеської області», — вважає глава місцевої райради Сергій Паровик, який і організував екскурсію по своєму мальовничому краю для представників одеських туристичних фірм «Ганеж», «Альбатрос Тревел», «Тартус-тур», «Марком», «Аквавіта», «Екскурсійний будинок Одеси» і «Навігатор».

«Барвиста, ароматна, смачна Україна. Вона вся — тут, в Любашівському районі. Цієї осені ми відкриваємо новий туристичний маршрут в такі неповторні місця. І будемо з задоволенням пропонувати його туристам! Щоб жителі нашої області, міста Одеси і всієї країни могли намилуватися затишком і красою цього краю, спробувати смачні місцеві страви та насолодитися райськими куточками серед природи, яку люблять і бережуть спражні патріоти. Люди, що мріють про щастя для своєї рідної землі!», — підсумовує все побачене президент Одеської асоціації туроператорів і агентств Олександр Грабовський.

 

ВСЕ ПРО САДИБУ НА КОДИМІ: https://www.facebook.com/Sadyba.na.Kodymi/

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Одеській області вирощують кавуни-куби і кавуни-серця.

В Одесской области выращивают арбузы-кубы и арбузы-сердца (фото)

Leave a comment

Top