Чесні новини з усієї України!

Ветерани та воїни АТО виступають проти продажу землі іноземцям

Ветерани та воїни АТО виступають проти продажу землі іноземцям

Ветерани та воїни АТО готові проводити акції протесту проти продажу землі іноземцям, аби відстояти свою позицію. Вони впевнені, що законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення не відповідає інтересам України та її народу.

«Ми, учасники АТО, висловлюємо своє категоричне «ні» ухваленню даного закону. Ми говоримо «ні» продажу землі іноземцям. В 2014 р. український народ зміг зупинити просування російський військ. То сьогодні ми зобов’язані не допустити, щоб земля, за яку хлопці пролили кров, сльози досталася агрессору», — сказав боєць батальйону «Айдар» Микола Греков.

За думкою директора підприємства «Перлина Поділля» Сергія Іващука, в тексті законопроекту відсутні будь-які обмеження на участь іноземців у складі засновників чи кінцевих власників компаній, що зможуть купувати землю в Україні.

«Ми аграрії, представники ветеранських організацій, громадських організацій, волонтерських організацій об’єдналися в рамках захисту нашої рідної землі. Ми зібралися тому, що не можемо допустити сьогодні, що українську землю скуплять іноземці, а для наших майбутніх поколінь залишиться тільки вивіска від території», — розповів Сергій Іващук.

Вони підкреслюють, що особлива небезпека полягає в тому, що саме представники країни-агресора, в першу чергу, скористаються цією можливістю. Вони через офшорні компанії та прикриваючись громадянством інших країн, будуть активно скуповувати українську землю.

«В законопроект, який реєструється прямо закладається лазівка, для того щоб кінцевим власником українських компаній міг бути будь-хто. Таким чином сюди зайде іноземний капітал, в тому числі це буде капітал держави-агресора, адже немає жодних обмежень. Рука агресора на ринку землі – пряма загроза для нас», — підкреслив учасник АТО, юрист «Нацкорп» Віктор Шендибило.

Боєць батальйону «Айдар» та мер окупованого міста Олександрівськ Микола Греков запропонував взагалі не відкривати ринок землі до закінчення війни на сході та повернення Донбасу і Криму у склад України.

«Ми, учасники АТО, висловлюємо своє категоричне «ні» ухваленню даного закону. Ми говоримо «Ні» продажу землі іноземцям. В 2014 році український народ зміг зупинити просування російський військ. То сьогодні ми зобов’язані не допустити, щоб земля, за яку хлопці пролили кров, сльози досталася агрессору», — сказав він.

Лідер руху «Традиція та порядок» Богдан Ходаковський закликав всі патріотичні організації долучитись до дискусії стосовно відкриття ринку землі та альтернатив його відкриття. Також він застеріг владу про можливість протестів, якщо позиція патріотів не буде почута.

«Якщо ми не будемо почуті, ми готові виходити на акції протесту… Ми готові виходити до Кабінету Міністрів, до Офісу президента, до Верховної Ради. І я звертаюся до всіх депутатів Верховної Ради, нажаль попередні нас не чули: не допустити ухвалення даного закону, не допустити продажу землі іноземцям і зупинити дане питання до повернення територій під юрисдикцію України. До закінчення і повної перемоги у Російсько-українській війні», — деталізував вимоги Микола Греков.

Как ЗНАЮТ ВСЕ, в Кирхе состоятся органные концерты

В Кирхе состоится концерт для «Романтиков»

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top