Чесні новини з усієї України!

Бізнес по-українськи: які офіси, магазини та МАФи здають в аренду

Бізнес по-українськи: які офіси, магазини та МАФи здають в аренду

83% приміщень України зосереджено в 5 великих областях: Київська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська та Львівська області виявились лідерами за кількістю пропозицій.  Чверть об’єктів Києва — в Шевченківському районі. Найпопулярніші види комерційної нерухомості для оренди — офіси, магазини та МАФи, пише сервіс OLX.

За кількістю відгуків на одне оголошення лідерами виявились кав’ярні — на кожну пропозицію про здачу до орендодавця звертались в середньому 9 людей, також українці активно цікавились автомийками та СТО.

Всього ж за літній період на сервісі опубліковано 39 тис. оголошень про здачу комерційної нерухомості. Кожне друге приміщення здають у Київській області. У столиці найпопулярнішим районом за кількістю пропозицій став Шевченківський район — тут зосереджено 26% київських об’єктів комерційної нерухомості. Друге місце розділили Голосіївський та Печерський, а закривають рейтинг Оболонський, Святошинський та Деснянський райони. На останній припало всього 2% оголошень.

Загалом же, лівий берег цим літом відзначився контрастами: орендодавці Деснянського та Дарницького районів отримували більше, аніж будь-хто в Києві, звернень на одну пропозицію, а ось власники комерційної нерухомості Дніпровського району — з точністю до навпаки.

В Тернопільській, Кіровоградській, Закарпатській, Волинській та Сумській областях підприємцям не залишили шансів загубитись у величезному виборі нерухомості — тут його немає, адже оголошень менше всього в Україні.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, адміністратора погорілого готелю не відпускають

Администратор сгоревшего «Токио Стар» остается в СИЗО

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top