Чесні новини з усієї України!

Росія хоче обміняти українських політв’язнів на харківських терористів

Росія хоче обміняти українських політв’язнів на харківських терористів

Адвокат одного з трьох фігурантів справи, обвинувачуваних в теракті під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року, заявив, що їх внесли до Кремлівського списку. Йдеться про Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького та Сергія Башликова.

«Нелюдів хочуть відпустити. Майже триста наших полонених в Росії та на окупованій території. Їх треба витягати. Достатньо послухати розповіді про тортури від тих, хто повернувся звідти. Але питання в тому – яка ціна. Що відчуватимуть батьки Дані, коли вбивць просто відпустять до Росії», – відмітив журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Натомість адвокат Олег Головков наголошує, що не знає, чи погодяться вони на обмін. Постраждалі унаслідок теракту виступають проти такого обміну і наголошують, що він можливий лише за умови, якщо суд винесе їм вирок.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Теракт у Харкові стався 22 лютого 2015 року під час мирного маршу, присвяченого пам’яті героїв Небесної Сотні, біля Палацу спорту. Поряд із колоною активістів, які рухалися з синьо-жовтими прапорами, спрацювала закладена на узбіччі вибухівка.

Внаслідок цього на місці загинули координатор місцевого Євромайдану Ігор Толмачов і підполковник Андрій Рибальченко із супроводу колони та двоє підлітків, зокрема 15-річний Данило Дідик та 18-річний Микола Мельничук. Травмовано було ще дев’ять осіб.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, скандал у школі: депутат обізвав батьків

Скандал: «Слуга народа» обозвал родителей школьников

Top