Чесні новини з усієї України!

Трамп та імпічмент через телефонну розмову з Президентом Зеленським?

Трамп та імпічмент через телефонну розмову з Президентом Зеленським?

Цей скандал обговорює вся Україна, Америка та решта країн. Як відомо, спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі назвала дзвінок Президента Дональда Трампа до українського колеги порушенням конституційних обов’язків та оголосила про початок формальної процедури імпічменту.

«Ніхто не стоїть вище закону», — підкреслила представниця Демократичної партії. Президента США звинувачують у здійсненні тиску на українського колегу під час бесіди. За версією демократів, адміністрація Трампа могла заморозити перерахування військової допомоги, що призначалася в рамках ініціативи з підтримки безпеки України, щоб посилити тиск на Київ. Зокрема, Трамп нібито просив почати в Україні розслідування проти колишнього віцепрезидента Джо Байдена, який має намір конкурувати з чинним президентом на наступних виборах у листопаді 2020 року, і його сина Хантера.

Незадовго до заяви Пелосі Джозеф Байден назвав дії Трампа «зловживанням владою», які «підривають національну безпеку» Сполучених Штатів. Сам Трамп, який відкинув звинувачення в чиненні тиску на Зеленського, через кілька днів після скандалу дав дозвіл на публікацію «повної, розсекреченою і невідредагованої стенограми» телефонної розмови.

«Ви побачите, що дзвінок був дуже доброзичливим», — зазначив він.

У свою чергу, Зеленський ухильно відреагував на можливу публікацію телефонної розмови з Трампом.

«Подивимося. Але нашу розмову оприлюднити не можу, адже вона приватна та конфіденційна», — підкреслив Зеленський.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, у школі через депутата розгорівся скандал

Скандал: «Слуга народа» обозвал родителей школьников

 

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top