Чесні новини з усієї України!

В Україні створюють сучасне виробництво космічних ракет-носіїв (відео)

В Україні створюють сучасне виробництво космічних ракет-носіїв (відео)

Державне конструкторське бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля здійснює розробку нового ракетоносія Циклон 4М. Роботи проводяться в межах перспективної космічної програми, що реалізується разом з канадськими партнерами з початку 2017 року, пише Defense Express.

У процесі роботи використовується унікальне високотехнологічне обладнання виробництва компанії CMS з Італії. Для реалізації проєкту створення ракетоносія Циклон 4М КБ “Південне” уклало контракт з компанією CMS на розробку і виробництво спеціального обробного центру CONCEPT, який був виготовлений, поставлений та введений в експлуатацію в 2019 році.

Це унікальний, і наразі єдиний в Україні верстат, який може виконувати всі технологічні операції з механічної обробкисучасних композитних матеріалів і багатошарових конструкцій.

Спеціальні обробні центри CMS також використовують для обробки сучасних матеріалів відомі аерокосмічні компанії світу Space X, Lockheed Martin, Boeing, AirBus.

Для повного циклу виробництва та ефективного використання нового обладнання КБ “Південне” створило підрозділ з розробки композитних виробів. Саме тут народжуються деталі, які мають неперевершені фізико-механічні властивості, і можуть працювати з високими навантаженнями, що мають мінімальну вагу.

Нагадаємо, що українським бізнесменам дозволять запускати ракети у космос.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, український скульптор збирає монети

Вставьте и вы свои 5 копеек

Метки: ,

Leave a comment

Top