Чесні новини з усієї України!

Супрун: у МОЗ – одна корупція

Супрун: у МОЗ – одна корупція

Уляна Супрун розповіла, що Богатирьова повертається в МОЗ через своїх людей. Колишня очільниця МОЗ часів Віктора Януковича Раїса Богатирьова уже зараз повертається в медицину через «своїх людей, які стають радниками в міністерстві та в комітеті охорони здоров’я».

«Не думаю, що вона повернеться на якусь офіційну посаду, але для того, щоб впливати на ситуацію, не обов’язково мати офіційну посаду. Достатньо мати свого Підтуркіна, який буде працювати на рівні комітету Верховної Ради», — наголосила Супрун.

Колишній радник Богатирьової Дмитро Підтуркін працює помічником нардепа Валерія Дубіля, який є першим заступником голови парламентського комітету з питань здоров’я нації.

Супрун додала, що МОЗ передавав дані по діяльності Богатирьової правоохоронним органам у 2014-2015 роках. Тоді докази були передані в Генпрокуратуру, а до МОЗ вона потім зверталася за додатковою інформацією.

«Здебільшого ці документи стосувалися закупівель ліків або вакцин. Ми подавали ціни, які були на той момент. Показати, що міністерство купувало ліки за завищеними цінами, зафіксувати злочин — це вже мала зробити прокуратура. Хоча я маю сказати, що так, якщо порівняти ціни і врахувати курс долара, то виходить, що зараз ми купуємо ліки набагато дешевше, ніж купував МОЗ в часи Богатирьової», — зазначила вона.

Как ЗНАЮТ ВСЕ, Зеленский хочет в мэрское кресло Киева посадить своего человека

Зеленский в кресло мэра хочет посадить «своего» «Слугу»

Leave a comment

Top