Чесні новини з усієї України!

Ужгород – Одесса: міжрегіональні культурні обміни

Ужгород – Одесса: міжрегіональні культурні обміни

Як розповідають організатори, на події будуть будувати культурні мости між регіонами.

«Ми вже провели 4 потужних форуми в різних кутках України: ДонбасКульт – у Києві та у Львові, ГаліціяКульт – у Харкові та СлободаКульт – в Ужгороді й Мукачевому. Кожен із них був незабутньою культурною подією як для міст, які приймали форум, так і для тих, що «показували себе», — розповідають організатори Dofa.Fund.

Як вказано в програмі, на зустрічі будуть розповідати одеситам про культурний ландшафт і життя Закарпаття, ділитися досвідом попередніх форумів. У результаті події планується через рік створимо виставки, вистави, концерти, кіно, проекти та інше разом, у співавторстві і співпраці: режисер – із Ужгорода, актори – з Одеси; музиканти – з Мукачево, соліст – із Бєлгород-Дністровського і т. д. Залучити партнерські інституції, локації, формальні і неформальні групи, яскравих особистостей до організації Культурного Форуму про Закарпаття в Одесі у 2020. Та знайти партнерів, друзів, колег, однодумців. Разом проведемо форум про Закарпаття в Одесі, а у 2021 почнемо готувати форум про Одещину-Бесарабію для іншого регіону.

ПРОГРАМА ФОРУМУ В ОДЕСІ

17 вересня о 16.00, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського – знайомство. Говоримо про ідею культурних форумів, як пройшли перші 4 і з чим ми приїхали до Одеси.

18 вересня о 10.00 у Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського –  Говоримо про стереотипи і уявлення один про одного. Запрошуємо до участі у воркшопах та програмі фасилітації. Мандруємо з культурними мапами Ужгородом і Одесою (до 14:00).

З 15.00 до 19.00 – спілкуємося меншими группами: одесити запрошують закарпатців на наступний день у гості до свого міста (до своїх локацій, у прикольні й цікаві місця, до моря).

19 вересня закарпатці досліджують Одесу за допомогою її мешканців.

20 вересня закарпатці поїдуть у мандрівку Одещиною (Бєлгород-Дністровський).

21 вересня о 10.00  у Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського –праця над програмою майбутнього форуму. Присутні одесити, хто відчуває наснагу і натхнення працювати з командою Ужгороду над створенням програми форуму про Закарпаття в Одесі. Тих, хто розділяє нашу систему цінностей, стиль роботи і готовий присвячувати свій вільний час протягом року роботі над форумом. Їх запросимо до Ужгорода в жовтні (21 – 25 жовтня).

Для того, щоб отримати запрошення на зустріч 17 вересня, треба зареєструватися за лінком https://bit.ly/30i4OVy до 15 вересня. 16 вересня ви отримаєте запрошення на мейл (просимо під час реєстрації вказувати електронну пошту).

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, дитину забрав з класу на очах збентежених дітей

Сотрудник Службы по делам детей насильно забрал девочку из класса

Leave a comment

Top