Чесні новини з усієї України!

В Криму пройшли незаконні вибори, наголошує ЄС

В Криму пройшли незаконні вибори, наголошує ЄС

ЄС не визнає незаконні «вибори» в окупованому Криму. Повідомляється, що в Євросоюзі заявили про невизнання місцевих «виборів» в окупованому Криму і запевнили, що не визнаватимуть обраних на цих виборах представників.

В ЄС нагадали про невизнання незаконної анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією і подальше засудження цього порушення міжнародного права.

«Тому Європейський Союз не визнає проведення виборів на Кримському півострові. Будь-хто, обраний на Кримському півострові і такий, що претендує на «представництво» населення Криму і Севастополя, не буде визнаний представником цих територій, які є українськими. Євросоюз залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України», — наголосили в ЄС.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

8 вересня в анексованому Криму незаконно провели вибори депутатів до окупаційного «Государственного совета Республики Крым» і «местных советов». Після так званих виборів прокуратура АР Криму повідомила про підозру голові підконтрольної Кремлю виборчої комісії Михайлу Малишеву і його помічниці українці Айше Гафаровій.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, на пляжі в Одесі сплять бомжі

На пляже Одессы живут бездомные (видео)

 

Метки: ,

Leave a comment

Top