Чесні новини з усієї України!

Українських моряків звільнили! Чекаємо на інших

Українських моряків звільнили! Чекаємо на інших

Заарештованих в Росії українських моряків, яких у ході обміну передадуть Україні, звільнили під поручительство уповноваженого з захисту прав людини в Україні Людмили Денісової. Про це заявив керівник групи адвокатів Микола Полозов.

«Слідство задовольнило клопотання Денісової про особисте поручительство», — зазначив він.

Адвокат стверджує, що в даний час моряки готуються вилетіти в Україну в рамках обміну утримуваних Україною і Росією осіб.

Крім того, чекають на звільнення інших 11 українських політ полонених. Серед  яких режисер Олег Сенцов, журналист Роман Сущенко, полонений через справу «кримських диверсантів» Євген Панов, активіст Олександр Кольченко, полонені за ніби то участь у Першій чеченській війні українці Станіслав Клих та Микола Карпюк, полонені за тероризм Павло Гриб та Олексій Сизонович, активист Володимир Балух, студент та блогер Артур Панов, крымськотатарський активіст Едем Бекіров.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

7 вересня Україна і Росія завершують обмін полоненими. Від ранку в аеропорту «Бориспіль» журналісти і родичі чекають повернення додому українських політвʼязнів і військовополонених моряків.

Обмін полоненими між Україною і Росією Адвокат Фейгін: Обмін полоненими проводитиметься у форматі «35 на 35» відбудеться за формулою «35 до 35».

У ході обміну Росія видасть Україні всіх військовополонених моряків, а також співробітника СБУ, заявив керівник групи адвокатів Микола Полозов.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, вживане авто коштує небагато

Не бита, не фарбована: Скільки коштує купити вживане авто в Україні

Метки:

Leave a comment

Top