Чесні новини з усієї України!

Укрпошта запровадила «Експрес до США»

Укрпошта запровадила «Експрес до США»

Укрпошта запустила прискорену доставку відправлень з України до Сполучених Штатів.

Сервіс для найпопулярнішого способу доставки надає пріоритетну обробку відправлень в Укрпошті, подачу до митниці України та відвантаження відправлень на прямі рейси до Нью-Йорка.Її запуск відбувся у серпні – десятки тисяч відправлень були доставлені новим способом.

При тестуванні послуги  для 90% відправлень  термін обробки із моменту відправлення з будь-якого автоматизованого відділення Укрпошти до першого сканування в системі національної пошти США USPS склав  від 3 до 5 днів. При цьому повний термін доставки до моменту фінального вручення (або першої спроби вручення)  в будь-якому штаті США, враховуючи  митне оформлення в двох країнах — Україні та США —  для 80% дрібних пакетів склав від 4 до 10 днів.

Нині середній фактичний термін доставки для  відправлень базовою послугою складає 14 днів.

«Укрпошта готується до високого сезону і надає нові можливості, аби задовольнити потреби клієнтів. Ми відкрили додаткову послугу для відправлень у США, який є найпопулярнішим напрямком доставки.  Аби забезпечити більш прогнозовані терміни доставки, компанія оптимізувала роботу всієї мережі та розширила партнерство з «Міжнародними авіалініями України». Сьогодні Укрпошта має можливість надати клієнтам  сервіс на вибір за пріоритетами обробки пошти», — відзначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

Довідка ЗНАВЦІВ

Послуга доступна при оформлені в  «особистому кабінеті» або API на сайті Укрпошти для відправлень «дрібний пакет».

Додаткова оплата за дану послугу до 30 вересня становить 0,5 доларів за кожен дрібний пакет, а із 1 жовтня – 1 долар США. При оформленні в «особистому кабінеті» або API продовжує діяти накопичувальна програма знижок.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українські заробітчани збільшили обсяг грошових переказів з-за кордону.

Українські заробітчани збільшили обсяг грошових переказів з-за кордону

Leave a comment

Top