Чесні новини з усієї України!

Офіс Президента більше не переїжджає

Офіс Президента більше не переїжджає

 Зеленський передумав переїжджати з Банкової. Раніше Офіс президента України розглядав пропозиції переїхати за межі столиці або в «Український дім».

Глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив про відсутність можливостей  переїзду з вулиці Банкової в Києві в інше місце.

«Ми не можемо знайти на сьогоднішній день варіант переїзду. Була абсолютно логічна конструкція переїзду до Українського дому з розміщенням тут музею. Але дійсно, час проведення там ремонтних робіт, плюс всі системи секретності, зв’язку, безпеки – настільки все складно, що немає сенсу це робити як тимчасове», – повідомив Богдан.

Своєю чергою перший помічник президента України Сергій Шефір заявив про несвоєчасність переїзду ОП.

«Несвоєчасно. Але це особисто моя думка. І немає таких пропозицій, на які всі сказали б «так, це суперпропозиція, це недорого, це красиво і там зручно», – додав він.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

Володимир Зеленський запропонував перевезти Офіс Президента кудись, «де немає пробок», можливо, за межі столиці. Потім в ОП оприлюднили про позицію про перенесення офісу в «Український дім» та заявляли, що на це потрібно близько 300 млн грн та приблизно 1 рік часу. В ОП обіцяли не витратити на це «ні копійки з державного бюджету».

Противники ідеї переїзду ОП від самого початку наголошували на неможливості переїзду через технічні та фінансові складності.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, вчителям підвищать оклади

Подарунок к 1 вересня для вчителів: підвищення окладів

Leave a comment

Top