Чесні новини з усієї України!

Взуття – найдорожче в гардеробі школяра

Взуття – найдорожче в гардеробі школяра

Одягнути хлопчика до школи обійдеться в середньому в 1 510 грн, дівчинку — 1 660 грн. Найдорожчий елемент гардеробу — взуття, на OLX воно коштує 370 грн в середньому. На канцелярію ж доведеться закласти близько 500 грн. Середній чек шкільного гардеробу збільшився на 50%.

З 20 червня 2019 року шкільна форма не обов’язкова в освітніх закладах, проте одягати дитину в школу все одно потрібно. Тож в допомогу батькам аналітики OLX порахували, скільки в середньому обійдеться зібрати дитину до школи в 2019 році.

Минулого року середній чек на шкільний одяг був меншим приблизно наполовину: у 2018 році комплект одягу для хлопчика вартував 1 000 грн в середньому, цьогоріч вартість основних речей до школи для хлопчика склала 1 510 грн. Сюдиу війшли пара штанів, взуття, дві сорочки та спортивний костюм з кросівками. Найдорожче зі всього обійдуться кросівки, середня ціна складає 340 грн в середньому і спортивна форма — 300 грн. Проте, можна заощадити і придбати спортивне б/в взуття за 200 грн і форму за 150 грн.

Щодо дівчаток, шкільний гардероб обійдеться на 150 грн дорожче. Комплект з 2-ох блузок, спідниці, взуття, сарафану, спортивної форми та кросівок вартуватиме близько 1 660 грн. Минулого року батькам дівчинки це коштувало близько 1 105 грн. Найдорожчою річчю з комплекту стало — взуття. Нове обійдеться у 490 грн, а вживане можна знайти за 250 грн.

Жоден день в школі не мине без шкільної канцелярії. Цьогоріч середній чек на канцтовари склав 516 грн в середньому. Сюди входять 2 кулькові ручки, 2 звичайні олівці, набір кольорових олівців, щоденник, лінійка, 10 зошитів, фломастери і набір для малювання (акварельні фарби та альбом). Найдорожче зі всього обійдуться фломастери — 70 грн в середньому і набір кольорових олівців та щоденник. Їхняцінасклала 50 грн. До порівнянняминулого року середній чек на стандартний набір канцтоварів майже не відрізнявся і складав близько 500 грн. Додатково можна придбати пластилін, його середня ціна — 47 грн і набір кольорового паперу — 32 грн.

Ціна за рюкзак зросла майже на 20%. Минулого року можна було обрати як новий рюкзак, так і б/в у хорошому стані за 300 грн, цього року середня вартість склала близько 355 грн. Нова сумка для спортивного взуття обійдеться у 80 грн. Можна заощадити майже половину суми, якщо братии таку ж річ тільки вживану. Ще одним корисним предметом у дитячому рюкзаку стане контейнер для їжі. Новий коштуватиме 90 грн, б/в — близько 62 грн.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, більш ніж 1 млн грн виплатять постраждалим у пожежі отелю Токіо Стар

Пострадавшим на пожаре в «Токио Стар» выдадут более 1 млн грн

Leave a comment

Top