Чесні новини з усієї України!

Уляна Супрун відповіла щодо екзорцизму в Україні

Уляна Супрун відповіла щодо екзорцизму в Україні

Сумніваюсь, що Міністерству фінансів надходять запити від телеканалів з проханням про відеокоментарі про дерева, на яких ростуть гроші, а Міністерству інфраструктури — про пласку землю і трьох слонів, на яких вона тримається — зазначила у своєму пості у Фейсбук Уляна Супрун.

Вона підкреслила, що прес-служба Міністерства охорони здоров’я України отримала запит від телеканалу “Україна”. Просили допомоги в отриманні відеокоментаря щодо таких питань: “Які можуть бути наслідки для здоров’я людини після сеансів екзорцизму, вигнання диявола та інших окультних обрядів?” та “Чи варто людям, що потребують психічної допомоги звертатися до так званих цілителів та священиків-екзорцистів за допомогою?”

“Ми не вперше отримуємо запити, які могли би бути актуальними десь у XV, але аж ніяк не у XXI столітті. Такий фокус для медіа, що насправді мають велику аудиторію, далекий від здорового і відповідального. Особливо, враховуючи очевидність відповідей на вказані питання.

Якщо є бажання висвітлювати теми про здоров’я, рекомендую медіа обирати щось актуальне та потенційно корисне — теми про вакцинацію, репродуктивне здоров’я, здоровий спосіб життя чи зміни в медичній системі.

Перестаньте ганятись за “злими духами” і пережитками минулого. Спробуйте більше часу присвятити детальному висвітленню правди та цінних для розвитку суспільства тем. Якщо робити це професійно, ці теми теж будуть популярними”, — зазначила Супрун.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, українські вчителі готуються до ЗНО

ЗНО для вчителів: готуйтеся до іспитів

 

Leave a comment

Top