Чесні новини з усієї України!

Забезпечити дитину усіма гаджетами для школи коштує від 10 тис. грн.

Забезпечити дитину усіма гаджетами для школи коштує від 10 тис. грн.

Як повідомляли ЗНАВЦІ, Президент України Володимир Зеленський дозволив школярам ходити до учбових закладів не по формі. Це значно зекономить бюджет батьків, які збирають свою дитину до школи. Але школа — не тільки шкільна форма, зошити та ранці. У сучасному світі для навчання необхідні також смартфони, ноутбуки, електронні книги… В MOYO порахували, в яку вартість обійдеться батькам екіпірувати дитину технікою.

За результати розрахунків, є чотири набори:

  • бюджетний — коли необхідно закрити всі потреби при мінімальних вкладеннях;
  • середній — ідеальне співвідношення ціни і можливостей;
  • преміум — техніка з розширеними можливостями;
  • люкс — коли бюджет необмежений.

У бюджетному варіанті вартість базового комплекту техніки становить 9 556 грн. Левову частку витрат становить ноутбук, тоді як мобільний телефон, планшет, павербанк, флешка і LED-світильник сумарно обійдуться в 2 181 грн.

Середній комплект вже буде коштувати 21 626 грн. Ноутбук тут також з’їдає більшу частину бюджету — 12 599 грн. Замість кнопкового телефону в цьому варіанті пропонується комплект зі смартфона (з чохлом і захисним склом) та дитячого смарт-годинника, а планшет замінений на електронну книгу. В іншому набір також містить павербанк, флешку і LED-світильник.

Коли школяреві важлива не тільки функціональність техніки, то варто придивитися до третього, преміальному набору. Він буде коштувати вже 51 689 грн, але включає в себе потужний ноутбук, крутий смартфон, велику електронну книгу, а також додатковий брелок-пошукову систему (допоможе відшукати забутий рюкзак або ключі).

У люкс-варіанті зібрати школяра може коштувати вже до 197 208 грн. Цілком передбачувано в цей набір увійшла новітня техніка Apple, а також дорогі аксесуари. Наприклад, флешка з Lightning-роз’ємом і павербанк, який підзарядить, в тому числі, і ноутбук.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, давати гроші попрошайкам на вулиці — це кормити притон

Мнение: Попрошайки вне закона, или почему не стоит подавать нищим на улицах

Leave a comment

Top