Чесні новини з усієї України!

Пенсія онлайн? Нема питань!

Пенсія онлайн? Нема питань!

Відтепер пенсію в Україні можна оформити онлайн.Пенсійний фонд України запровадив призначення пенсій через веб-портал електронних послуг «Е-пенсія». Безкоштовний сервіс передбачає подання документів для оформлення пенсії дистанційно.

Щоб скористатися сервісом, необхідно зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду за допомогою електронного підпису. В особистому кабінеті потрібно заповнити онлайн-заяву та завантажити скан-копії необхідних документів. Розгляд заяви триває 10 днів.

«Можна використовувати електронний підпис практично всіх акредитованих центрів сертифікації ключів — тобто всі існуючі версії електронних підписів», — розповів директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Олександр Малецький.

Після цього Пенсійний фонд надсилає смс-повідомлення про призначення пенсії або ж необхідність уточнення даних.

«Людині необхідно буде звернутися у відділення, коли прийде відповідна смс-ка, і тоді вже отримати пенсійне посвідчення», — пояснив голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус.

Електронний підпис, особиста присутність у відділенні після отримання смс-повідомлення та наявність оригіналів документів — основні вимоги оформлення пенсії через новий сервіс. Станом на 9 серпня документи на призначення пенсії дистанційно вже подали 11 осіб.

Наступний етап — це мобільний додаток. Самостійно можна буде подавати інформацію до Пенсійного фонду й отримувати її.

ДОВІДКА ЗНАВЦІВ

З 1 липня в Україні підвищили пенсії для людей з великим стажем, а також для 33 тис. військовослужбовців-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Як ЗНАЮТЬ ВСІ, в Україні є пенсія у розмірі 15 тис. грн

Самая большая пенсия в Украине составляет почти 15 тысяч. Кому же ее платят?

Метки:

Leave a comment

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Top